Zubná pasta bez fluoridu!?

Príspevok v téme: Zubná pasta bez fluoridu!?
pipinka

Potrebovala by som poradiť. Najmä okolo úst a popri vlasoch sa mi robia také škaredé vyrážky, akné to nie je. Ale vraj by to mohol ovplyvniť aj fluorid v zubnej paste. Nepoznáte prosím vás niekto zubnú pastu, ktorá fluorid neobsahuje? Bola mi poradená zubná pasta Stoma, ale tú nikde nemajú, možno ju už ani nevyrábajú... ďakujem

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Meridian

Samozrejme ,že fluorid pridávaný do z.pasty je účelový aj fluoridové tabletky ,ktoré nám rozdávali v školách kedysi ako odporúčanie zubných lekárov je účelové tak isto fluorizácia vody za bývalého režimu bola účelová .Hádať sa z niekým alebo presviedčať niekoho nemá zmysel.

sunnyball13

...akú máme zubnú pastu..je určite dôležité.....ja požívam zubnú pastu GLISTER je tam fluorid, ale tá pasta je tak kvalitná, že sa jej dáva zhruba o 1/2 menej na kefku tým pádom aj menej fluóru....už dva krát som ju nemal a reku pasta , ako pasta, ale keď som skúsil inú...pocítil som rozdiel veľký...

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Laccko

Parexyl je vyborna bezfluoridova pasta, a dokonca aj domaci produkt.odporucam..tak isto silne odporucam trosku preskumat ten fluorid ,ako sa to vlastne dostalo do z.pasty,do mineralok a pod.JE TO PRUDKY JED a dramaticky blokuje najdôlezitejsiu žlazu v mozgu..peace

zuzatti

Zdravim vsetkych, chcem upozornit na vybornu zubnu pastu bez fluoru z ceskej EKO-kozmetiky Missiva - Dental Activ: missiva.cz
V pripade, ze by ste chceli objednat, ma nevahajte kontaktovat. Zuzana

petitka

ano vsetko skodi, hlavne, ze priemerny vek ludi sa predlzuje...xylitolove zuvacky dokonca zabijaju bakterie... a zuby si kazdy vecer pred spanim fluoridujem vysokymi davkami fluoru a ked nie, tak si zuby nevyplachujem...