Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlasy pomoooooooc......

marika1

Ahojte, pred troma tyzdnami si dala urobit jedna mlada predlzit vlasy kruzkami a teraz jej na bokoch vypadali vlasy, casto farby vlasy, meliruje...kde je chyba? s predlzovanim alebo farba vlasov alebo zle zaobchadzanie setrn.vlasov. Dakujem

monro

Skus Bioscalin - vlasovu tinkturu vtierat kazdy vecer a rano umyt samponom Bioscalin.
Mne to super pomohlo. Uz viackrat.

jolisa

Choď ku kožnému lekárovi, ja som mala také problémy pred niekoľkými rokmi, nič nepomáhalo tak mi odobrali krv a zistili, že mám akýchsi bacilov, nasadili mi antibiotiká a prešlo to.

cicaaa

ahoj,ucite ku koznemu.zavisi to aj od toho ,ako dlho ti vlasy padaju.ak minimalne mesiac-najvyssi cas na navstevu lekara.kozny/a ti predpise nejake lieky-pantenol,alpicort... a po cca 3 tyzdnoch,ak liecba nebude mat efekt,da odobrat krv na vysetrenie hormonov-stitnej zlazy a pohlavnych hormonov,alebo co este uzna za vhodne.ak budu vysledky ok,je moznost odobratia vzorky koze cca max.1cm na vysetrenie histologicke a imunohistologicke,pripadne vysetrenie samotneho vlasu pod specialnym zariadenim.a skus este revalid tablety.kazdopadne ale ak mas pocit,ze to vypadavanie je nadmierne navstiv lekara.kazdy kozny ma svoj postup,tak to nemusi byt tak ,ako som uviedla.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.