Spolužiaci ma neznášajú - poraďte

Príspevok v téme: Spolužiaci ma neznášajú - poraďte
nechcena

Ked som nastupila do novej skoly ktora sa otvorila uplne prvykrat tesila som sa ze zapadnem pretoze tam boli vsetci novy. Vyhliadla som si jedno dievca zdalo sa mi sympaticke no videla som ze uz ma kamosku z minulej skoly.Tak som to vypustila z hlavy.No potom som zistila ze bude chodit do mojej triedy.Mala som aj trochu radost ze sa mozno spozname blizsie.Aj sa stalo.Zacali sme si viac rozmuiet ako s nasimi susedmi v lavici a tak sme poziadali nasich susedov ci si nemozme sadnut k sebe.A stalo sa.Bolo to SUPER!!!Neviem to ani popisat myslela som si ze uz lepsie ani nemoze byt.Rozumela som si s nou ako z nikym inym.Neviem to popisat ale mala som pocit ako by sme boli sestry...Lenze zacala som chyba tyzden potom 2. tyzden... chodila som k nej po zosity a zdala sa mi uz ina...A tusila som spravne...Ked som nastupila tak som dostala nemile prekvapenie...Ked som vosla do triedy tak sa na mna vsetci divne pozerali.Akoby som niekoho zabila.Neprivytal ma v triede nikto.Moja najlepsia kamoska sa vratila k starej a poohovarala ma ako odusu.Bolo to nieco strasne ten pocit vsetci vedeli moje sukromne veci a ja som sa to dozvedala postupne od mojej susedky ktora niekedy pri mne sedavala.Sme uz spolu kamosky.Ale nie take ako som bola s tou prvou.No ja jej do smrti nezabudnem co mi spravila...Narozpravala o mne celej triede vlelmi skarede veci a vsetci jej to uvrili pretoze je dominantny typ.Nechapem preco to spravila a ani sa to nedozviem...Pytala som sa jej ale ona powedala ze to mam nechat tak...a neriesit...jej sa to povie lenze jej zasluhou ma teraz cela trieda neznasa pretoze si mysli ze som uz bola na psychoske a ze mam anorexiu.Pritom mam problemy so zaludkom - reflux.a koli tomu tolko chybam.Nik sa somnou nebavi co je nas tam cez dvadsat 1 baba sa so mnou bavi.Nasa trieda nieje jeden kolektiv ale 2 kolektivi.1. je ona a vseci a ten 2. ja a moja posledna kamoska.prossiiim radte co mam robit vsetci radia ze si to nemam vsimat..ale to sa neda...odsudzuju ma za to cim niesom a co som neurobila...neveria mi....PORADTE!!!!dakujem...

monika19

ani nevieš jak ti rozumiem. Ja som tiež vytlačana na okraj triedy. Nik ma ani nevnimal. Všetci sa spravali ako keby som k nim ani nepatrila. Je to hnusne od tvojej kamošky to sa nerobi. Je mi smutno z tejto spoločnosti jak se ku sebe spravame. Čo sa tíka tej psychiny ako neviem čo im na tom vadi i keby to bola pravda čo neni. Je to tvoja sukromna vec. Ako horom na rovinu ja tutu spoločnosť už važne nechapem. Prečo sa všetci spravajú jak male decka.....

: ((

ahoj, to ti naozaj stoja ti ludia za to aby si sa koli nim trapila? uplne sa na nich vybodni, pravda vzdy vyjde na javo a vsetkym sa raz vsetko vrati.. ja som mala tiez podobny problem, trieda ma neznasala, po skole som odisla do zahranicia, kde som doteraz, nasla som si tu priatela, som stastna a na Slovensko chodim len raz za cas,ale to uz ako ina prachacka...sa musim pochvalit, mam super pracu a vzdy ked stretavam byvale spoluziacky, tak mi len ticho zavidia a ver mi, ze si to super vychutnavam, ak sa ma pytaju: a pre mna by sa tam nieco nenaslo? vies ako tazko sa nam zije... a bla bla bla... a moja odpoved je stale nie: ) uz by som ti neverila po tom co som zazila. takze drzim palce, hlavu hore, raz sa vsetko na dobre obrati: )))))

simoncaaa

uplne ta chapem.presne toto som prezivala aj ja.stacilo,ze som chybala len jeden den,a uz som mala meisto na stolicke obsadene,a bola som vytlacana.
nastastie som uz na strednej,a tady je to super.uuvidis,dockas sa aj ty.
kolkatacka si?

00001

No rozmýšľam čo ti mám na to napísať...Konečne si si to všimla, proste ľudia sú taký, to je normálne, akonáhle niekto chýba tak v tej chvíli začínajú ohováračky a do oči sa povedia samé pekné slová. Je to proste tak, vždy je o čom rozprávať, vždy sa nájde nejaká prkotina čo budú rozprplávať. Pekné je povedať, aby si si to nevšímala, ale je fakt že je to ťažké. Nikdy sa neviaž až tak na ľudí, lebo potom budeš veľmi sklamaná ako napríklad teraz, získaj si mnoho kamarátov a známych ale nikoho si nepúšťaj až tak k telu, respektíve jedného človeka môžeš a to bude ten tvoj vyvolený/priateľ. Buď milá a priateľská ku každému a s každým sa daj do reči ale odkiaľ pokiaľ. Chápeš. Vykašli sa na to čo povedala jedna krava v triede, pozri pokiaľ jej všetci veria tie reči čo tam nakecala tak ti za to nestoja. Lebo môj názor je ten že človeka musím poznať a tak si spravím o ňom nejaký ten profil a nie z rečí iných. Takže z toho vyplýva že ešte musia zrejme dorásť. A čo sa týka tvojho zdravotného stavu, tak ten je omnoho dôležitejší ako nejaký spolužiaci, ešte stretneš v živote mnoho tupcov:)tak hlavu hore:)

evina777

nechcena-mas to tazke,ale nie je vsetkym dnom koniec.ta tvoja superkamoska nebola az taka super a bud rada,ze si na to prisla,aj ked nie najlepsim sposobom.lebo superkamoska by ti toto nikdy nespravila!nebanuj za nou,nie je hodna tvojej pozornosti.pospinila tvoju čest a ta by sa dala znovuvratit len jej verejnym ospravedlnenim pred celou triedou-teda,ze si vymyslala.a ako vieme,to sa celkom isto nestane.nezabudni,vsetko zlo sa raz vrati.nesustred sa z celej sily,aby ta vsetci mali radi,lebo to sa nestane.zacni na sebe pracovat tak,ze sa zacnes lepsie ucit,ak bude od teba niekto potrebovat radu,pomoc,tak bud na porudzi,lady sa prelomia.zacni byt bezstarostna,usmievaj sa,nedaj na sebe vidiet,ze sa trapis!to len jej prilievas olej do ohna.absolutne si ju nevsimaj,ako keby ona bola pre teba iba vzduch.vsetko zle je na nieco dobre-aj ked este dnes nevies,na co,stale si to opakuj.bud sebavedomejsia a zacnes byt aj krajsia.drzim ti palce a nesmut,zivot je krasny,aj ked sa ti to prave dnes este nezda.

nechcena

dakujem rysavcek...ja som siedmacka...a taky probelm mam zatial uz 2 rok...a ako si dosiahla aby si sa stala lidrom ty? a tak... pretoze u nas je to dost trapne iba ked fajcis a vulgarne nadavas dostanes sa niekde vyssie no iba o kusok...napis..

rysavcek

no nevem ci ti poradim spravne ale mna neznasala cela skola v ,, "" lebo som rysava ....v triede to bol ov pohode ale ked som dosla do 5 rocnika tak ma zacali nenavidiet nemala som kamosky iba take autsajderky vzdy som chcela byt medzi tymi dobrymi babmi ..a tak ...nevem .. ale do 7 rocnika som presla na novu skolu lebo nasa a ta dalsia skola sa zlucovali ...a tam som si nasla kamosky dokonca aj z mojej starej triedy..teraz som lidrom triedy JA ...teraz vsetci chalani ..letia.. na mna a tie ktore ma sudili v niscih rocnikoch tak sdsl ne prizeraju ...neboj sa hlavu hore a ja som si poclaa 3 roky a teraz som v 8 a som spokojna..ale tak ti poviem hladaj si cestu ku jednej ..a ta ta dostane dalej