Maybelline-Define a lash

Lucinka33

Nie, nie, ta je trosku ina, vraj robi efekt ocnej linky :) A z jednej strany ma kratke stetinky a z druhej dlhe, ze vraj pekne zahustuje, predlzuje aj vytaca a nerobi efekt musich noh. A je vhodna skor na vecerne licenie, lebo je dost vyrazna. Vcera som si pisala s jednou vizazistkou a poslala som jej detail mojho oka a velmi ma potesila, ked mi povedala, ze moje mihalnice jej vobec nepripadaju kratke, ze su tak akurat, ziaden extrem ani jednym smerom :) Tak mam pekny novy rok :DD

Lucinka33

Nie, nie, ta je trosku ina, vraj robi efekt ocnej linky :) A z jednej strany ma kratke stetinky a z druhej dlhe, ze vraj pekne zahustuje, predlzuje aj vytaca a nerobi efekt musich noh. A je vhodna skor na vecerne licenie, lebo je dost vyrazna. Vcera som si pisala s jednou vizazistkou a poslala som jej detail mojho oka a velmi ma potesila, ked mi povedala, ze moje mihalnice jej vobec nepripadaju kratke, ze su tak akurat, ziaden extrem ani jednym ani druhym smerom :) Tak mam pekny novy rok :DD

Lucinka33

Tak ste si to uzili v Tatrach :) Ja som bola pred tyzdnom na mensom vylete na Strbskom Plese, tiez bolo pekne :)

mirka 23

To je tá na objem? Keď áno, tak ju mala sesterka, tak že bola dobrá. Ale že nevytáčala a nepredlžovala tak ako max, ale že urobila pekný objem.

Lucinka33

Jaj, tak mozno dostal novy tovar, to by bolo super. Chcem vyskusat Bourjois Effet Liner. Poradila mi ju jedna vizazistka, tak teraz zistujem, kde by sa dala zohnat lacnejsie :)

akinom007

a minule sa mi ju podarilo kupit za 66SK! som bola raz vecer tescu a bola taka akcia a ja blba som si kupila len jednu:(

mirka 23

No akurát dnes mi písal, že ich má, lebo ich dlhšie nemal a mne sa už míňa, tak ti pošlem jeho adresu na mail.

akinom007

ja som mala spriralu DEFINE A LASH uz asi 3 krat a je velmi dobra ale ja mam dlhe mihalnice. vydrzi mi tak dva mesiace. ale mne maloktora spirala vydrzi viac, lebo sa malujem okrem soboty kazdy den a davam si dve vrstvy