Maybelline-Define a lash

Lucinka33

Mozno by som mala zacat aj ja posielat "vyschnute" spiraly tvojej sesterke :) Mam ich kopu a je mi ich luto vyhodit, lebo este ciastocne funguju :D Ja spiralu prestanem pouzivat, ked vidim, ze zacne opadavat, je suchsia alebo nerobi dostatocny efekt.

Lucinka33

Ahaa, tak ja ju pouzivam kazdy den :)) Teraz mam 2000 Calorie, ale v zasobe mam este jednu novucicku neotvorenu Masterpiece Max :) A to si niekedy teraz pisala tomu chlapikovi na aukre ci ma tie spiraly? To by ma potesilo, lebo uz ich tam momentalne nepredava, neviem preco.

mirka 23

No ja sa nemaľujem každý deň, tak asi preto. No a záleží aj akú maskaru znesieš, ja svoju "vyschnutú" posielam ešte sesterke a tá ju používa každý deň ešte ďalšie 3 mesiace :D
Akú si si teraz kúpila?

mirka 23

xix, ak chceš, napíš mi na mail, dám ti adresu jedného chlapíka, od ktorého ju kupujem za 300sk. Vo Fann ju majú za 460sk. Kupovala som ju od neho cez aukcie. No a teraz mi písal že ich má.

Lucinka33

mirka, mne vydrzala masterpiece max len 2,5 mesiaca, potom som ju musela vymenit :( ani neviem ci uz bola vyschnuta alebo sa tak skoro minula... ako ti mohla vydrzat az 5 mesiacov?

mirka 23

No myslím že podobne ako 2000, a možno aj dlhšie, lebo 2000 je objemová a tie skôr schnú. Záleží aj na tom, ako často sa maľuješ. Vydrží tak 5 mesiacov (ale to len orientačne).

mirka 23

xix, tá masterpiece max je jednoznačne najlepšia.
Mala som na jednom oku tú obojstrannú (farebnú) a na druhom masterpiece max a masterpiece max bola jednoznačne lepšia.

xix

mirka 23:a ktora este z MF dobre predlzuje,viem o tej obojstrannej co ma je dnu stranu farebnu ale ja by som chcela nieco co je len cisto cierne