Kozmetický zázrak na výražky?

Príspevok v téme: Kozmetický zázrak na výražky?
weronha

Vyrazky, ako je vseobecne zname, ma okolo 80 percent populacie na Zemi. to je podla mna, celkom vela :).
akne, vyrazky, pupienky (volajte si to ako chcete, nikto ich aj tak nebude mat rad) a podobne chyby (nie chybicky) krasy sa vyskytuju nielen na tvarach pubertakov (ako som ja, hehe) ale aj na "dospelakoch". Mozno ste uz nasli nejaky kozmeticky zazrak ktory vam velmi pomaha (garnier, vichi a podobne srandy) takze toto okienko mozete pokojne zavriet, ale ak ste uz vyskusali VSETKO (teda...to si len myslite) a nic nepomaha tak tu mam pre Vas taku malu vecicku ktora pomohla mne, mojej mamine aj mojim dvom kamaratkam (ktore maju akne uz aj na chrbate, chudatka). vola sa to SKINOREN a je to taky kremik v tube ktory mi predpisala kozna doktorka. a teraz vazne, toto fakt nieje ziadna reklama na neviemco ale skratka fakt. SKINOREN si kupite len v lekarniach (nemusite mat predpis od doktorky) a stoji to priblizne 200 korun. pomaha to za jeden a pol dna a davate si to rano+vecer. osobne mi to pomohlo okamzite (hned na druhy den som mala takmer hladku plet = tie male pupaciky zisli hned, tie velke hnisave sa zmensili a neskor tiez zmizli) ale za taky tyzden sa mi par malych vratili. dost som sa nastvala (velmi) ze toto je zase s tych "super" šmejdov a poputuje to znova do kosa. ale mamina mi poradila aby som si to este tyzden davala. mamina, takze som ju posluchla. a cuduj sa svete- znova zislo vsetko prec a teraz ak si nic zbytocne nerypem, mam plet uplne hladku a bezchybnu (ak neratame moj mega nos :D ). takzee...nábeh na lekaren a SKINOREN sa vykupuje vo velkom :) vela stastia

teashka

ludia ten skinoren je sice dobry ale myslite na to, ze nemusi byt pre kazdeho, je dost agresivny...ja nie som clovek ktory lahko ochorie alebo je na vsetko mozne alergicky ale zo skinorenu ma hrozne stipala koza...(aj ked ja blba som to ignorovala, lebo som si myslela ze to tak ma byt...:Dae nema, tak bacha aj na to)

pentium

a este jeden dodatok s tym vysusovanim:
mne skinoren vobec plet nevysusuje,zo zaciatku sa mi sice robili trosku supinky,ale teraz nic,teraz mi pomaly pripada ze mam konecne normalnu pokozku,...
ked pouzivate skinoren dbajte na to aby ste ho nepouzivali vela,staci natenko natriet,pretoze ked si date na tvar kilo,iba vam to upcha pory....aj ja som si myslel ze ked si dam trochu viac tak to bude ucinnejsie,ale napokon som zistil ze nie!!!teraz si davam natenko a nemam vobec akne,mam skoro dokonalu plet...

pentium

suny25=))predsa sme pouzili nase mimoriadne presvedcujuce schopnosti....heh
chod si to kupit v sobotu a v lekarni zahlas ze mas kozneho lekara v inom meste a ze si nevedela,l zohnat recept,tak ju velmi pekne popros a ona,on ti liek bezpecne vyda.....