Kozmetický zázrak na výražky?

Príspevok v téme: Kozmetický zázrak na výražky?
weronha

Vyrazky, ako je vseobecne zname, ma okolo 80 percent populacie na Zemi. to je podla mna, celkom vela :).
akne, vyrazky, pupienky (volajte si to ako chcete, nikto ich aj tak nebude mat rad) a podobne chyby (nie chybicky) krasy sa vyskytuju nielen na tvarach pubertakov (ako som ja, hehe) ale aj na "dospelakoch". Mozno ste uz nasli nejaky kozmeticky zazrak ktory vam velmi pomaha (garnier, vichi a podobne srandy) takze toto okienko mozete pokojne zavriet, ale ak ste uz vyskusali VSETKO (teda...to si len myslite) a nic nepomaha tak tu mam pre Vas taku malu vecicku ktora pomohla mne, mojej mamine aj mojim dvom kamaratkam (ktore maju akne uz aj na chrbate, chudatka). vola sa to SKINOREN a je to taky kremik v tube ktory mi predpisala kozna doktorka. a teraz vazne, toto fakt nieje ziadna reklama na neviemco ale skratka fakt. SKINOREN si kupite len v lekarniach (nemusite mat predpis od doktorky) a stoji to priblizne 200 korun. pomaha to za jeden a pol dna a davate si to rano+vecer. osobne mi to pomohlo okamzite (hned na druhy den som mala takmer hladku plet = tie male pupaciky zisli hned, tie velke hnisave sa zmensili a neskor tiez zmizli) ale za taky tyzden sa mi par malych vratili. dost som sa nastvala (velmi) ze toto je zase s tych "super" šmejdov a poputuje to znova do kosa. ale mamina mi poradila aby som si to este tyzden davala. mamina, takze som ju posluchla. a cuduj sa svete- znova zislo vsetko prec a teraz ak si nic zbytocne nerypem, mam plet uplne hladku a bezchybnu (ak neratame moj mega nos :D ). takzee...nábeh na lekaren a SKINOREN sa vykupuje vo velkom :) vela stastia

pentium

ja pouzivam skinoren uz druhy den,a je fakt skvely.Doteraz som nic lepsieho a efektivnejsieho ani nevidel,a ani nemal.Skusal som uz vselijake srandicky(garnier,vichy,nivea a pod)ale nic z toho mi nepomohlo.Skinoren ma za jedinu noc zbavil vsetkych mikrocyst co som mal na tvari.Takze skinoren je fakt na kvasinkove akne ucinny.

RNG

skinoren drazdi(kyselina) takze si treba plet kremovat, co tak miesto syntetickej chemickej kozmetiky pouzit aspon na noc kokosovy olej. Je aj vyzivny, aj ciastocne antibakterialny, antiviralny....

weronha

sika------------------3 to si nemusis davat len rano a len vecer, das si to ked mas cas, na miesta a okolo miest kde sa vyrazka vyskytla... a nezmyvaj to

evitka

sika mas tam pribalovy letak a nechapem ako vobec mozes chciet nieco zacat pouzivat bez toho aby si si ho najprv precitala?!!! mne skinoren tiez velmi pomohol, uplne mam plet na nepoznanie a bez jedinej vyrazky! predtym by som sa videla najradej vo vreci.

sika

čaute. ja som si včera kupila ten Skinoren. Ale neviem vôbec, ako ho mám používať. Weronha napísala, že ráno večer. Ale to si naneseiem a idem do roboty alebo si to po nejakej dobe (npr 10 min) zmyjem z xichtu?? A len na pupačiky si to mám ďobkať alebo si to proste nakremujem na celý xicht?? Btw, mám to bez lekárskeho predpisu. A mala som aj Zinerit, od kožnej predpísaný, a pomohol mi. Ale potom akokeby sa pupaky stali proti tomu odolné........Nemám ich vela..mam možno dva pupaky za mesiac...ale mam uhry plný nos a bradu. Ďakujem za skoru odpoved

majaa789

ale je pravda ze skinoren je dost agresivny.. nieje velmi vhodny na citlivu plet.. mna zo zaciatku pouzivania straaasne svrbela plet a bola cervensia.. ale po case sa to upravilo

majaa789

ja skinoren pouzivam dlho dlho dlho.. ale zeby mi pomohol uplne to nie.. pomaha mi, lebo bez neho sa mi robi este viac vyrazok..no ale so skinorenom je ich menej..

weronha

no mne ten skinoren pomohol..a aj spominany zinerit je fajn :) a to s tym vnutornym vycistenim sa tiez suhlasim :) a hlavne ale nemysliet na to ...tazke ale ucinne