Vianoce s partnerom

kellka

no ja som mu kupila taku peknucku mikinu a este nejaku vonavku alebo nieco take dokupim a nejake haluzne spodne pradlo a je.. nie?

Slaninnka

Ja som to vyriesila,kupila som pre zmenu Audi TT a Parfem a este kedze sme mali tazky rok,casto sme sa hadali ale rozhodli sme sa pokracovat tak take sentimentalne puzzle z nasej fotky z dovolenky.

Slaninnka

No neviem,ja som to objavila nahodou v obchode a bol tam mily pan co som ho poznala a povedala som mu ze chcem strieborne audi a8,dala sommu cislo a do dvoch tyzdnov mi volal.Ale znacku si uz nepametam,ale zhanala som burago ale nemali ho akurat tak to je nieco ine.

gabca

niekto tu pisal ze ste spolu uz dva roky....no my uz 4 takmer a to vam poviem to je problem ze aky darcek :D clovek chce toho druheho potesit, niecim ho prekvapit, aby to bolo aj zaujimave atd.....ale je to tazke dost....takze ja tieto vianoce kupujem take darceky ktore su vtipne a maju aj nejaku pointu....lebo oblecenia, plysakov a podobnych veciciek ma uz dost odo mna.......aj tak najlepsi bol priatel ked zahlasil ze jemu nic netreba, ze staci ked sa ja zabalim a bude stastny :)

poliewoocka

Slaninnka-a mas na nich aj nejaky kontakt?Mail?Stranku?Prepac,ze Ta otravujem,zaujima ma to...aky model to je?Myslim znacka...lebo tie modely som na nete videla od 800 sk(bburago a maisto) a boli to tiez 1:18...