Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zehlicka na vlasy...

3martina3

No neviem, ci to na tu trvalu urobi dobre a ci to vobec vyzehli....zehlicky maju uz aj dvojitu aj trojitu ochranu - cize keramika, teflon, turmalin su kombinovane. Na dlhe vlasy je asi lepsia so sirokymi platnickami. A na vlasy si davam pripravky, co kupujem v kadernictve, je to kvalitnejsie nez to, co je bezne dostupne v drogerkach a cenovo ma to vyjde mozno o 100 Sk viac.

silvia a

Ahojte,
a viete mi povedat ktora je naj..Keramicke platnicky?teflonove?alebo Turmalinove?A tie nadstavce je su lepsie sirsie alebo uzsie?? Ja mam dlhe vlasy a trvalu:o(Dajte neaky dobry typ co na vlasy pred zehlenim.
Dakujem

mimmi

ahoj , takze najlepsia je remington , ja mam taku stala myslim 1700sk mozno menej , ale tie zehliace dosky sa skladaju z keramiky , turmalinu a teflonoveho vlakna , ale naozaj je supis . inak som ju kupila v NAY

poliewoocka

Neorientuj sa na znacky,hladaj kvalitu.Najlepsie urobis,ak si kupis zehlicku s keramickymi,teflonovymi alebo turmalinovymi platnickami.Su digitalne s nastavitelnou teplotou,uzke,siroke,s vymennymi nadstavcami...je len na tebe.Nezabudni sa o vlasky starat,chran si ich roznymi pripravkami(got2b straight on,l´oreal,matrix...),vyzivuj maskami(balea,gliss kur,schauma...),sem-tam nejaku "domacu" kuru s olejom...
Vlastna skusenost:VIDAL SASSOON je dobry znacka,specializuje sa na vyvin "vlasovej" stylingovej elektroniky.

3martina3

hej, hej, aj ja mam remington vyse roka, maximalna spokojnost, mam tu klasicku, nie "naparovaciu".....a radsej do zehlicky zainvestuj, nech ti nedonici vlasy a samozrejme pouzivaj aj pripravky na zehlenie