SOM TLSTA??

Príspevok v téme: SOM TLSTA??
kattrinka000

Ahojte, mam 18 mriam cca 178 cm a vazim 71 kil! je to uz nezdrave alebo je to ako tak v norme? tuk sa mi uklada najma v oblasti pasu, cvicim tai ci a nemam v oblube mastne jedla a ani sladkosti tak by nemal byt problem v schudnuti ale nejde to...vzhladom na to, ze sa nesmem moc fyzicky namahat, cvicim len tai ci ale nejak to nebadam na sebe, poradte ako sa zbavit tych kil?

poliewoocka

Ahoj:)Dovolim si tvrdit,ze na hmotnosti vobec nezalezi.Nemyslim tym ziadny extrem,ale fakt,ze ludske tela maju roznu hustotu.Niekto ma kosti lahke,iny tazke.A dolezity je aj fakt,ze svaly su tazsie ako tuk.Tvoje BMI je 22,4 , co je priemerna hodnota.Je len na Tebe,ako so sebou "nalozis".Netrap sa pre nejake cisla,dolezitejsie je celkove zdravie a spokojnost a vyrovnanost so sebou:)Cvic,ako sa Ti da,aj tai-chi,stravuj sa zdravo a uvidis,vysledky sa dostavia.To,co sa na Teba za roky "nalepi",neodstranis mavnutim carovneho prutika.Pomaly,casom si budes formovat postavu a tento vysledok bude trvaly,bez jojo efektu.Drzim palce:)

eff

71 kg pri tvojej vyske je uplne normalna vaha...myslim, ze je to dokonca dobra vaha...ja mam 172 a 69 kg a myslim, ze uz sa (pisem uz, lebo som vazila 82)do kategorie tucnych ludi nezaradujem, hoci je tam este kus co vylepsovat....:)