pitie žihľavového čaju

marek.x

Vie mi niekto poradit, ktore caje alebo ine pripravky pomahaju na precistenie krvi? Mam problemi s pletou a je to cele v krvi...Dakujem....moj email:
marek.x@post.sk

..................

zihlavovy caj sa vobec nama pit dlhodobo, ale mozu sa robit detoxikacne kury, raz za cas max 1-2 tyzdne.treba si uvedomit ze zihlava ma diureticke-mocopudne ucinky.a vyplavuje aj minerali, najviacvasemu srdiecku bude chybat draslik.

Sashique

este ma napadlo,ze niektorym ludom asi nepride prilis chutny,ale aj na tu chut sa da zvyknut..lebo vraj by sa nemal sladit..

xixa

ja som citala ze ked pijes nejaky caj mal by sa pit 2-3 tyzdne a potom asi 1 tyzden prestavka alebo ho striedat s inym cajom, to preto aby mal ucinok, lebo ak by sme ho pili velmi dlho telo by si nanho zvyklo a uz by nemal taky velky ucinok. ale nemalo by to mat nejaky negativny vplyv na tvoje telo ak ho budes pit stale

age44

no tym ze precistuje krv, tak by sa mala aj vycistit plet. moze sa pouzivat aj zvonku, hlavne na vlasy, ale aj na pokozku.

age44

zihlava ma dost silne mocopudne ucinky a dobre precistuje krv, tiz ma pozitivne ucinky na zlepsenie latkovej premeny. dobra otazka - ako dlho sa moze pit - je dobre robit prestavky. kazde diuretikum po case vyplavi aj soli z krvi a mozes trpiet nedostatkom napr. draslika, chloridov a pod. takze Everything with moderation ...