choroba

RNG

Toto som napisal vcera na chripkove, opakujem trpezlivo:
Na chripku osobne pouzivam masivne davky neutralneho vitaminu C( odporucene Linusom Paulingom pred mnohymi rokmi)vo forme calcium askorbate alebo jeho vyborna forma Ester C. Pouzivam 1 gram za hodinu, neprestajne 2 dni, v noci 2-3 gramy kazde 3 hodiny, ja som uz stary pan a pravidelne sa budim. A za 2 dni je po viruse. Bez horuciek(teda ked to chytim na zaciatku, hodiny rozhoduju pri virusoch, neslobodno sa otalat.
Inac denne pouzivam zinok, selen, obcas probiotika, takze uz tam mam naskok pred ostatnymi.
V pripade silnych viralnych infekcii su ucinne: betulin(z brezovej kory, 2x500 mg), befungin(vytazok z brezovej huby chaga, 7-10 gramov), larrea tridentata,2x1+ gram,
Pripadne kombinacie tychto so sirokospektralnymi antimikrobialnymi sa oplatia, lebo v case oslabenia moze clovek nachytat sekundarne infekcie, z ktorych niektore si nosime cely cas v tele(aspergillus pneumoniae, chlamidie,virusy herpesov a Epstein Barr, mozno aj cytomegalovirus a ine)
Ja beriem standardne GSE a Oreganovy olej.
Chripka je vytlcena za 2 dni, pokracujem v brani sirokospektralnych cely tyzden, alebo az 10 dni pre istotu, samozrejme to som v plnom pracovnom nasadeni cely cas.Ziadne "marodovanie" sa nekona.

chorlava

vdaka, ale zalahnut nemozem,musim do prace,pred mesiacom som si vybrala celych pat dni neplatenych.znovu zalahnut,tak to mi da asi padaka.robim tam len dva mesiace.
vyskusam aspon vsetky procedury a uvidime.
vdaka

chorlava

ahojte,ja som na tom podobne,citim aj teplotu,ale nenamerala som nic. poznam sa,za den,dva u mna vypuknu horucky a budem lezat dva tyzdne.
co mam robit? necvicim,len mam problem zastavit chorobu.mam slabu imunitu a preto ten strach.pred mesiacom som bola dva tyzdn.chora a zacinalo to podobne. som v zahranici a chcem liecit podomacky. mam echinaceove kvapky, propolis, magnez., zinok vitaminy. ako uzivat? co poradite? hrdlo kloktat slanou vodou alebo cim je najlepsie? mam ho nachylne na anginy. pred mesiacom bolo az bordovej farby. palilo ako keby som si tam liala siru.
pomozte, prosim pekne!!