Obojstranný zápal stredného uška u 8 mesačného bába

Príspevok v téme: Obojstranný zápal stredného uška u 8 mesačného bába
smejka

Ahojte. Moja 8 mesačná dcérka dostala zápal stredného ucha na oboch stranách. Má už druhý deň vysoké horúčky a plače. Dávam jej antibiotiká, ušné kvapky a nosné antibiotické kvapky. Bojím sa aby sa jej nezhoršil sluch. Preto sa vás pýtam či by mi neikto nedal radu ako s tým zatočiť domácou radou. Ďakujem

RNG

Bioptron a ine zdroje dlhovlnneho infracerveneho ziarenia, dokazane zvysuju cirkulaciu v oblasti oziarenia a tym zlepsia hojaci proces.
Ale nezabiju ziadne bakterie, virusy mykoplazmy ani plesnove a kvasne infekcie.
Napriek tomu su uzitocne, v kombinacii s inymi prostriedkami.

smejka

Zmrzlinka dík. Možno aj to je dobré, no máš pravdu, lampa pneumokoka asi nezlikviduje, to tiež sylne pochybujem. Ale dík aj všetkým

zmrzlinka76

Ale prosimta aloe ved sa spamataj!Jedna vec je niekomu naozaj dobre pomoct a poradit- to ti neberiem,bioptron je naozaj dobry.
A druha vec je- trepat kraviny -bioptron nieje na vykynozenie pneumokoka ABSOLUTNE vhodny. To nieje vseliek od samotneho panbozka aj ked viem ze to potrebujes predat a zarobit,ale uvazuj trosku realne a triezvo,ta pani sa potrebuje zbavit niecoho o com ani nemas ponatia a uz hned nukas svoj produkt.

smejka

Ahoj cukrík. Poviem praudu dcérka mala na začiatku tiež horúčky, potom sa prevalil hnis. Prví výter jej zistili v uškách baktériu proteus, to sa vyskytuje v análoch, tiež to bolo nebezpečné, po týždni tam bola baktéria akási klebsiela a po dalšom výtere už streptococus pneumónia- pneumocock. Tak neriskujte a dajte na to pozor!!

cukrik

Ahoj smejka, priblizne v tom case sme mali aj mi zapal stredneho ucha, pred tym ako sa mu prevalil hnis z uska, sme mali teploty, neboli take vysoke bol nepokojny, ale na uska som vobec nepomyslela az ked sa prevalil hnis, bala som sa pneumokoka, lebo az 50% ZSU je pneumokok. Nam vysiel vyter streptococ B. Ten hnis nam odsavali, aj zvacsovali dierku v usku. Po vasom precitani aj ked nemame ziadne znamky choroby dam znovu urobit vyter. Uska nam tiekly 2 tyzdne.

aloe

smejka,ten aktivátor Ti poradili dobre, je výborný ,propolis dokáže zlikvidovať aj vírus, na čo klasická medicína nemá liek,ale nie tinktúra, ale tabletková forma.Pretože keď dávaš aktivátor, tinktúra nie je potrebná. Sú to čisto prírodné produkty,ktoré pomôžu.Práve z detskej fakultnej nemocnice v Košiciach spolupracujem s nemenovaným lekárom, ktorý to odporúča.Mám to vyskúšané na vnúčatku.

aloe

zmrzlinka,keby si vyskúšala, tak hovoríš ináč.Mne pomohol bioptron pri chronickom zápale močových ciest a pomáhame si doma pri každom ochorení.Opýtaj sa lekárov, ktorí ho používajú.Okrem toho nikomu nenatískam, len radím čo by mohlo pomôcť. Niet nad vlastnú skúsenosť.Možno sa dostaneš do situácie, keď zmeníš názor.

zmrzlinka76

Hlavne sa nenechaj nachytat katkou duratnou,ktora ti bude silou mocou natiskat tu svoju zazracnu biolampu za desiatky tisicok korun a na tieto bacily je uplne naprd,akurat strata casu.