Ako sa milovať prvýkrát?

lukio

vedel by mi prosim niekto poradit mam skvele dievca ktore velmi lubim doslo k pohlavnemu stiku a podla vsetko by malo dievca po prvom stiku krvacat ta moja nekrvacala iba par kvapiek preto sa bojim ci mi neklamla ze je stale panna jednoducho nemam rad klamstvo.dakujem

jajka250

mam problém chcela som spať s chlapcom som panna ale strašne to bolelo vošiel do mna len trošku ale to bola strašná bolesť čo mam robiť aby to tak nebolelo

Tessy

jednoznačne začni prstovaním a možno by si s ňou nemal spať aj v ten istý deň, ale trochu počkať. Na milovanie urob skvelú atmosféru a buď hrozne nežný. Neskúšaj hlúposti, ale klasického misionára. Buď nežný a rob všetko postupne. Začni až keď je dosť vzrušená a dbaj na to, čo hovorí. na prvýkrát ju prstovanie môže bolieť, výde pár kvapiek krvi možno, ale je to normálne. Zameraj sa na klitoris, aby vedela, že trošku bolesti na začiatku za ten skvelý pocit orgazmu stojí:)

elablue

Pindurka urcite to nebolo preto, ale pre to, ze si sa vedela pri sexe uvolnit. O tom to cele je, nebat sa a nemysliet na bolest. Prsty nie su potrebne, mne osobne to nikdy dobre nerobilo, takze ja som nijako predpripravena nebola a aj tak to bolo krasne a romanticke, s muzom ktorych sa ideme vziat.

pindurka

No tak ja si myslím, že by si 1.krát mal začať prstami.. síce aj to trochu bolí.. ale potom pri sexe to už bude super.. ja som 1. sex mala bez bolesti práve preto.. :)

gayMAREK

prvy krat je to ako v 7nebi,ja som to mal 14narodkach,bolo to užasne a krasne,len po prvy krat treba byt velmi ale velmi nežny a jemny jedek druhemu a všetko bude ok

xsinty

určite ju neskušaj pretrhnuť s prstami(to je to najhoršie, čo by si mohol urobiť)a ked to príde, tak to príde...moc sa na to nejak zvlášť nesústreduj aj tak prvýkrát je to o ničom ale časom...blaho...hlavne jemne, s citom a nič neponáhlaj...a nemysli na to, že to robíš len pre seba ste v tom totiž dvaja! nezabudni...a na začiatok odporučam misionára i ked my sme skušali hned 3 polohy, ale potom sme mali veľa umývačiek :)ale aj ked to bolelo "dosť", tak to bolo krásne a ked sa milujete, tak myslím, že nemôžeš nič pokaziť...držím palce

denisa

ked nevies ako na to, odporucam pockat. ked bude ta spravna doba, nebudes potrebovat rady od nikoho z internetu...