Kondom

teh_masterer

ja to zatial tiez nepotrebuejm skusat bez kondomu..toby namna bolo privela :) ale niekedy urcite vyskusame aj to ;) to je snad jasne ;)

gabca

no tak to je asi fakt blazon......este ze su na svete aj normalni chalani :) ten môj zase dlho necel vyskusat bez kondomu....lebo sa bal....no sice ja tiez som sa bala.....a teraz uz viem ze istota je istota :)

teh_masterer

nuz tak to ze sa muzi nikdy nestazuju by som zasa nepovedal..mam kamarata ktory posle babu radsej na potrat akoby si mal nasadit kondom..ale to je uz blazon :) on proste nikdy nebude mat sex s kondomom..uz to aj skusal ale hned ako zasunul tak ho aj zahodil pretoze povedal ze nic neciti :)

teh_amsterer

jahodove pepino je nahodou dost lacne ;) aj ked som ho este nekupoval..mal som ho iba raz ked som nemal pri sebe ja tak mi bratranec pozical ;) ale nastazoval som sa..

teh_masterer

tak Durex je drahsi ale zalezi na tom kde ich kupis..a to som zistil az nedavno, takze som dost prerobil ;)..v terne ma vysli na 75 za jeden balik a v tescu na 62 na jeden balik..a pepino je trochu lacnejsie