nechut na sex

Príspevok v téme: nechut na sex
kristinka

awojte..newiem ako to napisat..no zacne takto..mam priatela uz asi rok a pol..hrozne moc sa milujeme..a stale viac a viac..hm..no a ten problem..tak ten sa vola SEX..proste ja v nasom vztahu wobec nepotrebujem sex..naozaj..keby mi teraz povedali ze na svete prestane existovat sex, tak ma to dokonca aj potesi..8(( a ja neviem preco..trapi ma to hlavne koli mojmu priatelovi, ktory milovanie miluje..no ja sa neviem niekedy donutit..8( musim podotknut ze on je moj prvy a niekedy mam pocit ze ma to pri milovani tam aj boli..neviem ako to napisat..nie je to normalna bolest..taka mierna..je to take zvlastne..moze to sposobovat kondom?bo bez kondomu mam pocit ze je to uplne ine..hm..8( mal niekto takyto problem ci uz psychicky abo fyzicky?lebo mozno ze to je aj v psychike..totiz pred 2 rokmi sa mi stalo nieco zle z hladiska sexualneho..ale ja uz na to aj zabudam..da sa povedat ze ani na to nemyslim..no nemoze to tam niekde v podvedomi byt? dakujem za odpovede..8(

sin

povedal by som, ze charlie presne potvrdil moje reci.
A nezavysle odo mna. Napisali sme to takmer v tom istom case :)

charlie

v živote ľudí sa stávajú všelijaké veci, príjemné aj tie nepríjemné. nechcem tvoj zážitok podceňovať, ale určite sa s niečím podobným už niekto stretol.keď si problém necháš v sebe, ver, že naň sa budú nabaľovať ďalšie a ďalšie s kt. si už nebudeš vedieť pomôcť a môže sa stať (nechcem preháňať),že skončíš zle. prepáč, prosím za tú tvrdosť,ale naozaj je tu tá možnosť a je dosť pravdepodobná. možno si teraz nedokážeš ani predstaviť, ako sa budeš fantasticky cítiť,keď sa uvolníš a prenesieš tento svoj hrozný zážitok niekam von.je to to najlepšie čo môžeš pre seba a svojich najbližších urobiť. ver, že život začneš vnímať ako to najkrajšie čo sme mohli dostať. skús to ešte prehodnotiť a ja jedna z mnohých ti budem držať palce.

sin

Heh, tusil som, ze to Kika napise. Ale ked s tym nieco nespravis hned, moze ta to poznacit na hodne hlhu dobu. Kikus to co ti teraz napisem je velmi pravdepodobne, ze sa ti prihodi.
Prides za psychologom a zacnes terapiu. Budes sa velmi zle citit pri tom rozpravani a budes chciet mozno aj skoncit. Budes taky tyzden zle spavat pokial psychologa nenakrmis dostatocnym mnozstvom informacii o tvojom probleme. Ked ti zacne radit, bude ti lepsie a lepsie az sa to mozno strati uplne. Potom si povies, ze "zlaty sin mal pravdu" a budes rada, ze to mas za sebou :)))

kristinka

charlie..nooo..to by mozno bolo ucinne..ale ani napad..musela by som mu tam vsetko porozpravat a ja necem.. neviem ci rozumies.. ale pochopil by si keby si zazil to co ja :(

charlie

ahoj Kristínka.čo keby si na nič nečakala a odovzdala by si sa do rúk psychologa a začala s nejakou terapiou. asi to nebude jednoduché, ale účinné to bude 100%.

kristinka

hm..no to sa neda asi nic robit.. :(ja neviem.. cakat 2 mesiace je dost.. :,( a k tomu ani neviem ci mi poradi.. ja sama by som nevedela ze co poradit druhemu s tymto problemom.. proste zostavam v tom sama.. :,(
ale dakujem ti moc za rady..pekny dnik ti

sin

Kikuska to ma mrzi. Neviem ti nejak inak poradit. Vidim, ze je to vazne a bojim sa aby som ti neporadil nejaku blbost, kedze neviem okolnosti. Skus pockat do toho oktobra na tu kamaratku. Bo potrebujes kamarata. Ja to vsetko riesim cez nich...

kristinka

sin ale ked ja nemam takeho velmi velmi velmi dobreho kamarata ani kamaratku.. nemam.. resp. mam jednu na vysokej skole..ona je ozaj velmi zlata a viem ze ked jej nieco poviem tak to zostane medzi nami.. ale teraz sme spolu neni kedze ona je odinakial ako ja..budeme spolu az v oktobri..hm..a vies dalsia vec je aj ta ze neviem ci sa dokazem s tymto co sa mi stalo niekomu zverit..necem k tomu vracat.. :( neviem ci chapes.. ti ozaj tak trosku zavidim (aj ked sa to nema) ze mas take priatelky/priatelov :(