Necitim sa dostatocne pekna.Mam pocit ze som pod jeho uroven

Príspevok v téme: Necitim sa dostatocne pekna.Mam pocit ze som pod jeho uroven
opatrna55

Ahoj mooc lubim jedneho chalana on je krasny ma hnede ocka ,dlhsie blond vlasy,krasne plne pery proste kraaasny je a ja ? rysave vlasy ,pehy,obcas vyrazka,...hovori sa ze sa mu pacim ale ja sa nevem zbavit pocitu ze si zo mna robi srandu alebo ze ma echce.Myslim ze by sa blbo citila aj pred jeo kamosmi a aj tymi ktori su aj moji kamosi ..take beby ktore mozu mat kazdeho na ktoreho si ukazu a niesu az take pekene...

skriatok

keby si bola pod jeho uroven, nechcel by ta..Nic sa neboj, si pekna..Ani on ked sa pozrie do zrkadla, mozno nevidi toho uzasneho krasavca, ktoreho v nom vidis ty..Sami pred sebou sa niekedy vidime s privela chybami, ktore si okolie ani nevsimne..Bud sebavedoma, ver ze ta chce a neupozornuj ho nasilu na svoje nedostatky o ktorych vies len ty..A nezabudni, ze chalanov uputava nielen vonkajsia krasa, ale aj to ako sa s tym dievcatom citia..
P.S.A keby si nahodou nevedela, pre chalanov su rysave vlasy sexi (ja som si asi pred tromi dnami dala na vlasy "zrzavu" a moj chalan bol uneseny)Drzim palce