Necitim sa dobre

melinda

Ja som to mala vzdy rano ,ked som mala ist do skoly alebo ked ma nieco cakalo a bolo mi na zvracanie aj ma napinalo ale isla som k lekarke a davali mi hadicku do zaludka no hroza nic nezistili a nakoniec som si aj ja sama uvedomila ze to mam asi zo stresu ,jedla som aj nieco homeopaticke na ukludnenie a stres a teraz mam uz chvalabohu pokoj.Ale vies kazdy sme ini a treba vsetko vylucit.Ale dufam ze ta neposlu na tu hadicku lebo to bolo veelmi neprijemne uz by som tam urcite nesla.Ahoj

mami

Tisha, bolesti z chrbtice mozu vyzarovat- no uplne vsade. Dokonca ti mozu sposobovat aj choroby vnutornych organov (urcite drahy su zablokovane a pri dlhsej blokade mozu sposobit dalsie poruchy)
Ale pozri, co som vcera a dnes napisala v teme "bolest krizov a chrbtice- co s tym?" nech sa neopakujem. Dolezite, ze je tam aj riesenie.

tischa

melinda:
a co ti povedala lekarka? ake vysetrenia ti robili? ako si zistila ze to mas zo stresu? a co ti pomaha proti tomu????

melinda

Ahoj taketo problemy som mala aj ja ,nakoniec to bolo zo stresu ,teraz je to uz lepsie ale treba ist k lekarke a ta posudi co dalej pa pa

******

Krasny den,tischa,zalezi co jej povies,ale neboj sa,urcite Ti pomoze.Mame si to hovorila?Skus sa poradit s mamou.Prajem vela stastia a krasny den.