POTENIE RÚK !!!

zufala

ahojte, ja osm uz zufala. ruky sa mi nenormalne potia, nohy tiez...
na rukach mi uplne vidno ake su mokre a to nie len ked sa s priatelom drzim za ruku...viem, ze jemu to nevadi, ale mne je to strasne neprijemne a ked piseme v skole pisomku, mam mokry papier. viem, moze to byt aj zo stresu, vtedy je to este intenzivnejsie, no take iste to je vela krat aj ked som v uplnej pohode...

rada by som s tym nieco robila....stitnu zlazu mam v poriadku...

v lete nemozem nosit ani slapky, zabky a ani ziadne sandale, nie to este nieco na vyssom opatku, prretoze akonahle mam obuv, kde nemozem mat ponozky, je to katastrofa...smykaju sa mi nohy, lebo su uplne mokre...som zufala....akurat stastie je to, ze aj ked sa mi nohy spotia, neni to ten smradlavy zapach z noh, necitit to..len vtedy, ked som niekde cely den, ale to s tym potenim nema nic, pretoze to ma kazdy clovek tak.

dakujem za rady

mefy

Tiez som mal tento neprijemny problem s potiacimi sa rukami a nohami. Ruky som mal spotene a studene a nohy taktiez. Najhorsie to bolo pri podavani ruk pri osobnom stretnuti. Tento problem som mal uz asi 6 rokov a myslel som si ze sa ho uz nezbavim, pretoze som skusil uz asi vsetko od zmeny jedalneho listka, cez vselijake maste, pripravky ale nic mi nezabralo. Mne velmi pomohol bylinny caj, ktory mi doniesla sestra so Svajciarska proti poteniu. Beriem ho uz treti mesiac a zatial musim zaklopat na drevo ale ruky aj nohy mam suche a teple. Pijem ho dvakrat denne jednu lyzicku tohto caju. Sestra mala problem ale len so studenymi rukami a jej tiez pomohol. Ak by mal niekto zaujem mohol by som ho objednat vo vacsom mnozsvte a zaslat pripadne na dobierku. Mozete mi napisat na: mefy@centrum.sk

petiqa6

no tak co som pocula, tak na neprijemne potenie ruk pomahaju specialne pripravky napr. obsahujuce ucinnu latku chlorid hlinity, ktore dostanes kupit v lekarni. ale moze to byt aj vtedy, ak mas znizenu funkciu stitnej zlazy.