Vylej si svoje srdce

dara23

..hmm.tak sami zdá ak keby vyvolával hádyk..leb je blbosť začať sa hádať kvôli takému nezmyslu..ted skôr takto nemal na teba vybehnúť kvôli tomu...a musíš mať teda dobré nervy..ja pri mojej povahe..no neviem nwviem..asi by som mu riadne nadala..ale potom by som to určite ľutovala....takže si spravila možno aj dobre..ale ak to bude takto daľej pokračovať...a ty sa budeš len ubíjať..a prichádzať o nervy..neviem čo stým...

bobca

Ahojte..ani sa mi sem nechce pisat,ale na dalsej strane to potrebujem zo seba dostat..Dara,ak sa pamatas,som sem pred par dnami pisala ze sa s chalanom stale vadime a potom zase ze uz sa to unormalnilo a bolo nam dobre.-No a uz je to minulost. Zase sme sa dnes pohadali a ja uz neviem co mam robit.Nemam chut ustupovat,hrat sa na milu alebo nenastvanu..som nastvana,sklamana a este neviem co.. Pointa?Dnes mal ku mne prist spat,lebo nasi sa chystali na chatu.Napokon sa vsak rozhodli ze tam spat nepojdu,tak som to zrusila,ale nakoniec mi predsa len volali ze tam ostanu.Cela nadsena som volala chalanovi,ze mame volny byt a ze moze prist (hoci uz bolo vela hodin a on by musel pricestovat;pol hodina cesty)a on mi proste povedal ze nepride,lebo sa mu uz nechce.Ja viem ze bol unaveny,dokazala by som to pochopit,iba som mu povvedala ze je to skoda a ze mi je smutno ze nepride;ale on mi na to povedal ze ak mam nejaky problem,tak nemusi prist vobec,ani zajtra.No chapete to?Ja na neho pekne a on na mna hnusne. A ked som mu povedala,ze to co rozprava,ze to bolo hnusne,tak mi povedal,ze nech sa uvedomim a ze on nema chut zajtra prist a pocuvat moje nezmyselne reci! Napokon som to zahrala do outu (kludu),dohodli sme sa ze zajtra pride atym to skoncila. Ale ja mam take nervy!Ma to proste takto nebavi!.. uff,to so sa rozpisala.Ak sa vam chce,napiste mi na to niekto nieco.pa