Vylej si svoje srdce

betka20

Ahojte.Asi kazde dievca si vysniva chalana ja patrim medzi ne.A LUTUJEM TO.
Vysnivala som si chalana ktory bude mat tmave vlasy,modre oci,vyssi a starsi odo mna,dobry a uprimny.Ani som neverila ze taky existuje.Som prvacka na strednenj a hned v prvy den ma brat zoznamil so svojimi spoluziakmi.S jednym som si zacala pisat cez net postupne som ho spoznavala a zistila som ze som sa donho zalubila mal vsetky podmienky no este aj viac.Ja som blazniva,vesela.No vtedy som bola ako bez duse.Kamosky mi hovorili ze ma taku nikdy nevideli.No a poradili mi ze mu to mam povedat.Rozmyslala som o tom.A zistila som ze mu to musim povedat pretoze uz nevladzem.Uz tak smutna nie som no stale nanho myslim.Piseme si stale ale iba ako kamarati a to ma zranuje.Piseme si aj dvojzmyselne narazky ale neviem ako to mam brať.Ci to pise zo srandy alebo vazne.Viem len ze sa mu pacim to mam od brata.Napisala som mu ze nech si z toho nic nerobi ze ho chcem,pretoze ja viem ze s nim nikdy nebudem a on mi napisal ze ako to mozem vediet.Myslite si ze z toho nieco bude?Ja neviem co si mam o tom vsetkom mysliet.Preco ho tak chcem?Pri byvalych chalanoch ktorych som mala som toto necitila.Ten pocit je taky krasny.ked ho vidim alebo pisem snim ako keby som nemala ziadne starosti bola v siedmom nebi.No nechcem uz trpiet a chcem sa odlubit ale nemozem.preco?Uz to trva 2 mesiace a nic.Preco musim trpiet?

tosomja

aano si zwedawa,ale newa xixi,jednoducho ano prerusili kontakty a dowod nepoznama le ak wam mam powedat prawdu tak ma to ani netrapi neni to ten clowek,ktorym bywal...

dara23

..tomsomja...........ked bude niečo chcieť tak sati ozve....do ničoho ho nenút....a kludne sa vyrozprávaj aspon sa ti ulaví..vela štastia....pa

tosommja

mne je zle musim sem napisat ani newiem preco.ja wiem ze sa bawime o laske ale myslim si ze ide celkowo aj o wztahy tak wam sem napisem co sa mne stalo w poslednej dobe ak budete ciet rada si precitam wase reakcie.takze asi pol roka som si pisala s jednym chalanom z netu,myslim ze wieme o sebe dost wela welmi dobre sme si rozumeli obcas sme sa aj pohadali bo jua newiem ci sa nechapeme ci co,ale mna stwe ze ako som teraz zistila on wino pije a wodu kaze,no ale tak najma to sa mi na jeho sprawani nepacilo ze sam nawrhowal stretka inak bywa20km odo mna a studuje na skole co je blizko mna,no a nawrhowal ich a potom nemal cas bo hento bo toto treningy a newiem co,somarina jednoducho bo ked niekto nieco ce sprawit tak to sprawi.no len to som nechapala preco ich nawrhuje wlastne ked sa nece stretnut,no nakoniec sme sa stretli bo som mu napisala ze ak sa do2tyzdnow nestretneme tak uz nikdy a prerusim wsetky kontakty.no tak smes a stretli,bolo to ete lepsie ako na nete,bolo to2krat potom sme sli na chatu aj s jeho kamosmi a tam sme sa bozkawali a cela som aby bolo medzi nami jasno ja som presne ani newedela co cem ale wiem jedine teda wedela som ze mi na nom zalezi ako na cloweku.no tak som sa ho pytala ze co ce on a tak zasa obkeci ze szi musi byt isty a tak tak wrawim ze newa ani ja newiem coc em tak zabudnime na to co medzi nami bolo a budme kamosi on ze nie to nece tak wrawim co ces wztah?nie ani to newie ci ce ale nemoze powedat nie akoze fakt dobre.no a potom som dosla z chaty domow a on je odwtedy uplne iny clowek zacal mi wyswetlowat len tak mimo temy ze on nece dawat nikomu nadej a ja ze aku nadej ze sa sprawa zrazu diwne ze nech je medzi nami jasno ze sme kamosi,no potom sme si ete tyzden pisali na nete,zwykli sme si wzdy pisat ked sme tam boli obaja a teraz mi ani nenapisal,tak som mu napisala ze ja sa nikomu newnucujem ak uz nece aby sme boli kamosi/jak male deti jaa wiem/tak nech to powie inak na chate mi poweedal ze ma ma welmi rad a ze sme minimalne welmi dobri kamosi ak uz nic wiac,no a on zasa ze jasne ze ce co wymyslam no a potom zasa bol diwny na druhy den,pytala soms a hgo ze ci sa na mna hnewa ci co a on ze niee potom sme sa rozprawali o tom ze stretol bywalu a ze ce iba ju ,ja mu to aj prajem fakt.ibaze uz naposledy to bolo pred tyzdnom co sme sa pohadali na nete odwtedy som tam ani nebola ale nie je to len kwoli nemu.ibaze mna strasne stwe to ze nase priatelstwo mu stalo za tolkoto no fakt zxaujimawe a nedokazeme sa uz jednoducho bawit odpoweda diwne ako keby si bol isty ze ho cem,mi to lezie na nerwy.wiem ze uz asi nebudeme kamosi ale mala som ho naozaj rada ako najlepsieho kamosa,ale teraz ma naposledy na ozaj urazil swojimi poznamkami,takze ak mu stojim za tolko nech sa paci,no len tolko som cela,papa

dara23

...najlešpie je ak sa s partnerom dohodneš..teda pokial sa to vôbec dá...môžeš si podať návrh na rozvoh...ale je len na nom či to podpíše..myslím si že to musí podpísať aj on...nie som si 100% istá...prajem veľa štastia..

katika88

Pokial viem tak rozvod sa moze uskutocnit aj ked jeden z partnerov s tym nesuhlasi takze tym padom nemusi byt pritomny.Staci ak rozvod podpise aspon jeden z partnerov.

kajja

ahojte. prosim neviete niekto, ci sa da vykonat rozvod aj bez pritomnosti partnera? nieco take sa mi dostalo do uzi, ale zda sa mi to byt riadna blbost....