Diacneal..ako proti akne?:/

král

ludia,po 4 rokoch som prisiel na to,ze s tymi škaredými mastičkami,čo nikomu nepomáhajú sa dá...len treba vedieť ako...ked vysusit,tak susit,no na druhy den premastit...k veceru susit a na druhy dne premastit + kombinacia aknemycinu a tychto somarin kazdy druhy den aspon mne to zacal fungovat...dost neskoro ale predsa nemusim opat zacat s roaccutanom aj ked k tomu bolo opat blizko :) maste 4ever

veronika

ahojte :) ja by som sa chcela opýtať na ten Zineryt.. že keď si ho dám ráno na tvár či neostáva pleť moc mastna a či si na to normálne môžem dať krém a potom kryci krem.. diky moc vopred :)

teo

Diacneal je jeden z tych najucinnejsich volnopredajnych prípravkov proti akné. Obsahuje totiž vysoko ucinny retinoid a kyselinu glykolovú. Niekde som čítal, že je omnoho ucinnejsi ako niektore pripravky proti vyrazkam, ktore moze predpisat len lekar. Ja ho pouzivam a myslim, ze zabera. Neskôr budem informovat či sa mi to len zdalo alebo či naozaj ucinkuje

mini_may

Ja som mala zo Zinerytu 8 mesiacov uplne cistu plet, ale teraz uz vobec nezabera. Kozna mi prezmenu dala Skinoren(nezabera) a potom Aknemycin, kt. obsahuje rovnake atb ako Z. Takze je to k nicomu. Naucila som sa s tym zit. Aj bez omietky zvanej make-up. Nie je prijemne mat taku plet, ale maslu si preto nehodim.