tmave kruhy..

Príspevok v téme: tmave kruhy..
cefte

Prosim,neviete nahodou poradit co sa tyka tmavych kruhov pod ocami??nemam ich z nedostatku spanku ani zleho pitneho rezimu,zdedila som ich,akurat ma trapi ze ked som bola mala tak som ih nemala a teraz hej,neviete nahodou o nejakom zosvetlujucom ocnom kreme,teda ja si mylsim ze by taky mohl byt,ked su aj kremy na pigmentove tmave skvrny tak by mohol byt aj nejaky na kruhy pod ocami,neviete o nejakom?alebo o niecom co by ich zosvetlilo?okrem korektorov,make-upu,a pudrov

silvana

aj ja mam kruhy a tiez neviem co s tym...niekedy vyzeram horsie ako narkoman...podla mna na to nie je liek, ani ziadny krem nepomaha...tiez som skusala, treba len maskovat

cefte

ja chapem vsetko velmi dobre.nemusis davat kazanie aka som mlada.viem kolko mam rokov.mam tu problem a hladam nejake riesenie,keby si ho mal ty tiez by ti asi liezlo na nervy keby ti vkuse niekto mudroval.jednoducho mam pravdu,mam to dedicneho charakteru a snazim sa toho zbavit.nic viac nic menej.ziadne vase oblicky a pecen a spanok a bla bla bla.....

cefte

pisala som to tu neviem kolko krat ze nechcem rady ohladom "pouzivajte korektor"...uz sa mi z neho robia vrasky!a mam len 20!a mjanik-nemam problemy s oblickami ani s pecenou ani niciiiiiim....???mas inu radu?okrem toho vasho preliecenia???

jajina

ak mate problém s kruhami pod očami, tak si stačí kúpiť korektor na tmave kruhy, stojí do 200sk , aj ja ho používam a je super, nikto mi neverí, že mám problém s kruhmi pod očami

madison

prosim vas viem ze sa to sem NEHODI .. ale ked sem ste pisali len teraz .. tak ked ste este tu .. mohli by ste mi poradit s MISS SPORTY puder SO CLEAR anti-bakterial.. mate snim skusenosti?? hodil by sa mi ?? mam 14 r. a trosku by som chcela zakrit ,preto ze mam mastnu plet a kde-tu vyrazku.. ma dobru farbu alebo je velmi tmavy??