Oralny sex

Príspevok v téme: Oralny sex
cezia

Je mozne aby chlap nechcel oralny sex len preto aby potom nemusel mat pocit ze to musi vratit. Resp. ci prenho je oral nechutny ked ho ma davat a neprijemny ked prijimat. Nerozumiem moc tomu, lebo som s partnerom uz rok a neexistuje sa ani otvorene porozpravat o sexualnych veciach...tiez nepochopim jednu vec, aj prezliect sa hanbi ked som pri nom...vo mne to vyvolava akurat pocity nedovery a tym padom nuloveho vztahu medzi nami. Vsak prave intimita a dovera ma spajat dvoch ludi vo vztahu...dakujem za kazdy nazor

cezia

Tak to s tym vzdychanim, akoze asi nik nie je viac ticho ako ja pocas milovania, na zaciatku som aj hrala to vzdychanie ale neskor som s tym prestala a aj tak sa nic nezmenilo, aj som sa s nim rozpravala ze z toho nemam nic...jednoducho nechce experimentovat a co ma dost tiez trapi, tak keby aspon povedal ze mu je luto ze akosi to u mna nefunguje, stacilo by keby k tomu pristupoval, ze sa snazi aj mna uspokojit a nielen ze ake je to super a preco je to take super. Ked to pocujem pocas sexu tak si akurat pomyslim ze uz by mohol skoncit...necakala som od sexu taketo cosi, cakala som viac od toho, resp. od partnera. To som mohla radsej ostat pannou doteraz:(

dadka

no neviem, to sa mi nezda.chlapom vacsinou nevadi ked ich zena vidi v spodkoch. a s tym oralom je to divne lebo chlapi ho miluju a este viac miluju ked nam ho mozu dat oni. nemalo by sa im to hnusit pokial sa dodrziava hygiena.pre nich je uspokojenim ked pocuju zenu slastne vzdychat ked jéj to robia...takze nechapem

cezia

775 si spominal ze ma podvadza, tak to mozem uplne vylucit. To pride mozno casom, ked pride nato ze sex so zenou ktora nema nic z toho nie je ono. Nemozem povedat ze ma nebavi, ale potrebujem viac ako iba bozky na pery a prsia. Ako vy muzi riesite situaciu ked vasa partnerka ma s tymto problemy, snazite sa experimentovat a venovat dlhsi cas jej pocas milovania?

Gapko

No neviem na zaciatku vstahu mal velku sexualnu fantaziu lebo pokial nie tak sa to dalo cakat sex postupne u partnerou upada ale az takto to je smutne iste ktomu dopomoze komunikacia je velmi dolezita podla mna by ste mali vyskusat bud sex na inom mieste alebo na kuchynskej linke a tak daco skusit ine proste nie je to normalne takto

755 no neviem keby som priatelku podvadzal aj tak by som sa ju snazil sexualne uspokojit

no toto je moj nazor nemam moc skusenosti s dlhymi vztahmi

775

Priatelovi by prv malo zalezat na tvojom uspokojeni as potom na svojom, a len tak nahodou nema druhu lebo muzi sa potom tak niekedy spravaju, ale ber to len ako moznost-prosim, pricina moze byt aj ina ale asi pre teba su vyhliadky mizerne co sa tyka sexu

cezia

Vsak prave, sex z jeho strany nie je problem, este niekde na zaciatku tak sem tam som mala moznost mu urobit oral ale aj to len zriedka, teraz uz sa ani nesnazim. A sex vyzera asi tak, ze u mna vzrusenie nulove teda o orgazme ani reci, on sa spravi sice to trva dlhsie, ale ma to rad. Len mi je smutno, ako keby vobec mu nezalezalo ci aj ja raz dosiahnem orgazmus, mne proste nestaci len sex, chcela by som skusit viac, tym viac je ako prve oral. Vsak ved on ani ruku neda dole, a ked ano tak iba chvilku aby sa nepovedalo. Na zaciatku som si povedala ze casom vseko pride, ale je to uz pol roka a tak.....

775

hanblivost je jeho problem, nevie sa uvolnit, a ma vobec chut na sex alebo sa len tak tvari a sexuje len preto ze to ty chces