baby mate niektore trosku bolestivu ovulaciu obcas ?

Príspevok v téme: baby mate niektore trosku bolestivu ovulaciu obcas ?
jajaja5

Chcela by som sa spytat ci niektore pocitujete pri ovulacii take pobolievanie v podbrusku alebo raz na jednej a druhej strane..Mne sa to v poslednej dobe obcas stava ze tak 2-3 dni to mam tak v strede cyklu ale necitim to vkuse raz to prejde a potom znova sa to vrati..u gynekologicky som bola pred par mesiacmi a nasla mi len mykozu..tiez som rozmyslala ci to nemoze byt aj z mykozi..a este citim vtedy ked ma to pobolieva troska nafuknute brucho..predtym som nieco take nemavala..tak neviem ci je mozne niektor emesiace ovulaciu citit a ine zas nie..neviet eporadit??dakujem

jajaja5

No lebo ja to tiez tusim nemam kazdy mesiac..a ked zacne tak chvilkami a za par dni to prejde..a potom mi nic neni..Som sa zlakla preto ze predtym som to nemavala vobec a menzes mam od 15 rokov niak tak.tak neviem ci je to mozne zeby s ami to neskor prejavilo takto ta ovulacia..som citala ze niektore po vysadeni hak alebo po porode zacali citit ovulaciu...tak mozno to mam aj ja ak ..alebo kvoli tej mykoze mozno..len ma este nafukuje niekedy som jak balon a prave v tie dni ked to citim..

3martina3

Je to normalne, niektore zvyknu dokonca aj slabo krvacat pocas ovulacie. Ja som ovulaciu zacala citit asi okolo 15. A presne ako ty - tiez ma pobolievalo na jednej strane, take pichanie, pri niektorych pohyboch dost neznesitelne...Asi iba tak 2x do roka som nic necitila.