Kombinovana zavislost - bulimia a alkohol

Maros 75

pea.......tebe moze pomoct jedine psychiater a liecba pod dohladom.
Sama bez specializovanej pomoci to nezvladnes.

pea

Ahojte,
ani neviem ako mam zacat. Jedine co viem je ze uz dalej nevladtenezem. Som zmatena neviem ci je to anorexia ci bulimia, viem jedine to ze nenavidim svoje telo. Vyzeram ako kostra, 174 cm a 48 kg. Hroza, zatial fungujem ale ako dlho to neviem, kedze pracujem snazim sa presvedcit samu seba ze jedlo musi vo mne zostat aspon hodinu.
mam toho vracania a rozmyslania o jedle dost. Navyse som dost velka pivarka...
moze mi niekto pomoct alebo niekto kto by mohol poradit

blabla

Ja som sa bulimie sice zbavila, ale akoby som presla z jedneho extremu do druheho. nie som sice alkoholicka, ale pijem dost casto. viem ze som na pokraji alkoholizmu, ale dufam ze to zvladnem.

sissa

vivan: ja s tym skusenost mam. mam plno kamaratov ako ty. totiz to xodim na sedenia anonymnyx alkoholikov a skoro to vyzeralo ze pojdem aj na CPLDZ. bulimia spojena s alkoholizmom je velmi casta a v dnesnej dobe to nie je nic nezvycajne. jedine co ti mozem poradit je, ze ak to uz nevies zvladnut sama a naozaj s tym xces prestat xod za psyxologom. viem, je to tazke aj mne to bolo velmi neprijemne ale on ti dokaze pomoct:) tak asi tolko. snad som ti troxu pomohla:)

scheila

Vie mi niekto poradiť ako skoncovať s bulímiou. Trpím ňou 6 rokov a posledný rok ako som sa nasťahovala k snúbencovi sa to podstatne zlepšilo zvraciam len večer ked si sadnem pred telku tak zožerem aj nemožné a následne wc cez deň mi to však ide normálne jem a nezvraciam. Tiež som zaháňala hlad alkoholom, ale posledné 4 dni ho nemôžem ani cítiť. Môj problém začal kôli mame ktorá ma psychicky od malička týra a ako somsa odsťahovala sa to totálne zhoršilo. Jej názor na vec žerem lebo sa nudím a neviem kedy mám dosť zvraciam lebo chcem a bojím sa že priberem to ale nie je pravda mám 170 cm a 52 kg s tým som nikdy nemala problém mne ničí život mama už som myslela, že sa z toho fakt zbláznim, keď som našla Vás prosím pom´´óooooooc

thesiamee

mne sa skor stavalo, ze ked som co to vypila, mala som neodolatelnu chut zrat. proste polavila sebakontrola a ja som si "uzivala" a okrem toho chlast je strasne kaloricky....

eny

Ja som tiez mala taky problem, ked som nechcala jest nieco som vypila, je to ako unik z jednej zavyslosti do druhej. Ked mate jednu, ta druha sa vam zda prijatelnejsia. Nie je to dobre, treba si najst spravnu zavyslost. Preco si neist zabehat, zaplavat, zahrat bowling, prechadzka... Treba mat konicek, ale nie na silu, najst nieco co vas bude bavit. Viem, ze sa to lahko hovori, ale fakt sa to da, ved mne sa to podarilo