Prosim vas poradite mi??...dakujem

Príspevok v téme: Prosim vas poradite mi??...dakujem
evickaa

ahojte všetci. mam chalana a ešte sme spolu nemaly pohlavny styk. velmi sa to na to s nim tešim ale zaroven aj bojím toho že ostanem tehotná..prosim vas su aj dne ktore nejsu plodne ..a poradili by ste mi dačo aby som sa vyhla tehotenstvu:a je pravda že kondom Durex je zatial najschopnejšui a da sa na to spolahnut?..dakujem

xsinty

kfjklkl: a čo povieš na to, že som fakt mala šťastie? našťastie som mu povedala, aby ho vytiahol, keby tak nespravil, tak už by som celý obsah cítila v sebe...vieš, ked kondom praskne...teraz ale beriem HAK, takže už mi to je v podstate tak trochu jedno...či sa spraví do mna alebo na mna...bo na to, aby som bola mamičkou mám este čas...aj ked viem, že ešte sú tam aj plodné a neplodné dni a tak...

kfjklkl

xsinty?jak vies zeby si bola uz v tom?vy su myslite ze ked sa do vas spravi hned musite byt tehotne alebo co ??moze sa aj 30 krat spravit a tehotne byt este nemusite....tak neviem co tu plasite vsetci s tehotenstvom ...aj ked musim povedat ze ja som jedna stych co otehotneli na prvy sup....!

xsinty

pokiaľ budete mať kondom, tak by sa nemalo nič stať...len ho treba poriadne nasadiť...a ja by som ti poradila, ked bude tvoj priateľ cítiť, že už to na neho ide, tak nech ho radšej vytiahne...bo ja by som už bola v tom, keby ho raz nevytiahol "durexy"aspon si potom nebudeš spytovať svedomie, či si alebo nie si tehotná...