tak to jest,aky mate na to nazor? SAD

Príspevok v téme: tak to jest,aky mate na to nazor? SAD
deniska.15.k

Čo vy na to? Je to tak.Ma niekto z niečim takymto skusenosti? Nemusi byt až takyto EXtrem,ale menši eXtrem..TAk ZAČNEM::Moja naj-kamoška ktora mala 15rokov sa zalubila do ženača ktory ma 2 deti a on ma vyše 30rokov,zalubila sa do nho lebo sa jej pačil a že je šoferom SAD,jasne ze na konečnej ona nevystupila koza jedna (naschval) a oslovila ho,takto sa to stavalo čoraz častejsie,až raz on ju nepustil a stalo sa to,no mal s nou SEX,ja som si myslela ze bude nariekat ale ona povedala že sa maju radi a že už spolu chodia a že sa kvoli nej zo ženou rozvedie,chodoli spolu asi 1mesiac,on ju potom odkopol ako špinavu ponožku,a vyzerala ako ostatna Ku... pred nim aj jeho kamošmi šofermi SAD hanbi sa tam chodit do dnes je už tomu rok..pamiatka na cely život...

lipoxalslim@azet.sk

čaw::(deniska.15.k)::asi nie si sama čo maš problem zo šofermi SAD ,kukni na toto a uvidiš tak zatim PA-PA www.zdravie.sk

sama urcite neni.. ale vase rovesnicky zrejme necitaju zdravie.sk. skus si kupit casopis bravo, ak to este vychadza. tam si deti riesia problemy. je tam aj rubrika tenkrat poprve. chces poukazat na vodicov sad ked ich nik nevidi hej? ale na svoju kamosku

deniska.15.. co sa tak zastavas tej svojej kamosky??? mate 15 rokov, chcete byt silou mocou dospele.. obliekate sa vyzyvavo, same mejkapy, kratke sukne, chcete byt sexi a ked to takto dopadne tak nariekate.. ste normalne?? ved ste este deti preboha! a ked si myslite ze ste dospele, tak sa laskavo naucte brat veci ako dospeli ludia.. hchela mat s nim sex??? chcela... jej problem.. necital som nic o tom ze by ju znasilnil alebo nieco take.. a ze ju potom odkopol?? a co je na tom? normalna vec v dnesnej dobe.. vztahy sa zacinaju a koncia... to bola tvoja kamoska fakt taka naivnaa ze si myslela ze sa 30 rocny chlap kvoli nej rozvedie?? no zbohom... rozmyslajte trochu deti preboha! naco chodite do skoly? asi len z povinnosti.. laka vas svet dospelych ale nasledky niest, to uz nie... nech len narieka ta tvoja kamoska, tak jej treba.. nabuduce nech si najde slobodneho, alebo este lepsie chlapca v svojich rokoch... od teba bolo vrcholne skarede a sproste davat sem fotku toho vodica.. co sa ty do toho vlastne miešaš? kto ti dal na to právo?? kam to spejeme??

limetka caj

JE jedno či je to šofer,pekar,dotor a čo je viem čo ešte...zavisi na tom chlapovi aky je on! a mat sex s 14-16 ročnim deckom je ozaj pod uroven,ta kde sme?! nesom rasista ale toto robia len cigani a bezdomovci,ludia s IQ pod 60...slečny zamyslite sa nad sebou,ved ty chlapy si aj tak budu mysliet to svoje,že ste ku... ked hnet to chcete,a ženaty?!! JooooJ

gayMAREK

ved čo? take strachy?! ved ja by som rad uspokojil jeho a on by mna uspokojil? čo je na tom zle? a je to vzrušujuce mat sex v autobuse.už mam na to chut,pritahuju ma uniformy,aj na chlapoch aj mna ženach

lipoxalslim@azet.sk

raz som išla SAD,a ked prišla konečna jednej velmi mladej slečne sa vystupit nechcelo,ten šofer sa jej snažil naznačit že je konečna aby laskovo už vystupila..ale ona nie,on prišiel ku nej a ukazal jej prstom von,viete čo bolo? no začala sa ho dotykat dole.... :-O bola už tma a ticho na stanici,takže som len počula že na nu kričal a vyhodil ju,viete ako vyzerala ta mlada? ako posrata sliepka...tak to je moja skusenost....tot vše

Ouickie

sama urcite neni.. ale vase rovesnicky zrejme necitaju zdravie.sk. Skus si kupit casopis Bravo, ak to este vychadza. tam si deti riesia problemy. je tam aj rubrika tenkrat poprve. chces poukazat na vodicov SAD ked ich nik nevidi hej? ale na svoju kamosku uz nepoukazes? ta je svata ako čert za dedinou, ci ako? Mozno o rok sa prave ty votries nejakemu pekárovi do postele. Aj potom budes vraviet co robia pekari ked ich nevidi?? sa preber.. Ja som si svoj nazor povedal.. a som rad ze sa na moju stranu pridalo viac ludi.. Tvoja kamoska ma pekne ponaucenie do zivota.. a co ty vies deniska.. mozno sa jej to aj zapači.. howgh

anabela4

hej,je to verejne tajomstvo,ze soferi SAD su zaletnici-ale musime povedat,ze iba do takej miery,ako im to my,zeny dovolime... no a v 15-tich je ozaj este zeleny rozum,mal ho mat ten sofer,to je jasna vec.bud stastna,ze neotehotnela a inac-fascinuje ma,ako mas rada tu svoju kamosku.ale na lasku ma ozaj este cas...

deniska.15.k

tak asi je sama na Slovensku čo sa jej niečo take stalo,neverim tomu,ale čo už.......bud sa hanbite alebo ja už neviem...nech ju zruši tuto temu,neviem ako ale nech :-(

xsinty

dobre, tak ked sa to jej páčilo, tak prečo to riešiš???ako vravíš sama to chcela a za to, že je ešte sprostá 15r baba ja fakt nemôžem...čo si myslela, že s nou začne chodiť alebo čo?

miri413

radsej nech da admin tuto temu prec....skodi to a nepomaha nikomu....
deniska.15.k: ak chces odpoved na tu tvoju otazku, ze kto prezil nieco podobne, tak to skus napisat trosku menej kompromitujuco....takto sa to neda....