Mam 17 a ešte som nedostala krámy

Príspevok v téme: Mam 17 a ešte som nedostala krámy
michaella

mala som 17 rokov teraz v novembry a ešte som kramy-menštruaciu nedostala.vedela som že to dostanem neskôr,lebo moja mama mala svoje prve kramy v 15 a ja mam 17 a ešte nič,mam ist s tym ku gynekologovi? nebola som ešte nikdy, trocha sa bojim,a aj toho sa bojim že ma tam vykričia že som prišla neskoro.

Xyzt12345

Dobrý deň mám veľké obavy neviem že čo to je so mnou v roku 2017 som tu pisala že mám 16 rokov a v živote som nemala menštruáciu. V roku 2018 vo februári som ich dostala normálne 5 dní som mala no odvtedy som menštruáciu nedostala. Bola som u gynekológa ten mi dal injekciu a to nie raz ani dva krát no menštruáciu stále nemám. Bola som na hormonálne vyšetrenie a nenašli mi nič. Sam gynekológ to nechápe že čo to môže byť. Ak niekto vie odpoveď prosím pomôžte mi.! Ďakujem!

Mona12345

Dobry vecer o mesiac mam 16 a nemam kramy trochu sa bojim lebo mi mama povedala aby som sla k lekarovi nie som ta stihla dievca a bojim sa mama i sestra mali 15 a ja budem mat 16 a nic moj detsky lekar mi povedal aby som sla k zenskeho lekara ale bojim sa a este som aj zacala fajcit asi uz 3 mesiace inekciu tak mozem dostat DAKUJEM ZA ODPOVED

pomocnica

Súhlasím s hosarom a hosaro-toto je v tejto dobe ešte okey vek, lebo bežne fajčia 13 roční už za deň krabičku skoro...ale to nepodporujem, ale blíži sa k 18 čiže je už skoro dospelá, ale škodí si, zdraviu, no to vie, ale keď už raz začnete tak to už je trochu problematické prestať, ale radím určite prestať. Pre svoje zdravie. ;-)
Pekný deň.

hosaro

Ja som počula jeden prípad ked nie ale skúste to lebo toto mohol byť jeden prípad a vám možno pychnú
PS: Prečo fajčíte v takom mladom veku?