Tehotenstvo po interupcii

colbert

ja nikoho odsudzovat nebudem,ale si myslim,ze je to velka nezodpovednost,ked zena ide na interupciu a je taka tupa,ze zase otehotnie!!!akoze sorry,ale nemam slov!ja mam 28 rokov a aj ked som bola mlada,sprosta,opita... a vliezla som s niekym do postele,nemohlo by sa mi stat,ze by ma niekto nabuchal!

lejla31

...nechapem ludi, ktori sudia tych druhych,z kade beru na toto pravo!
...kazdy z nas si za svoje ciny nesie aj nasledky!a nikto na zemi to nema lahke,neznasam,ked niekto niekoho obvinuje bez priciny a ani ho nepozna,
to na zaklade paru riadkov, co tu iekto napise alebo chce odpoved na svoj problem,alebo pouzije ostre slova ako zabit,atd...ti co odsudzuju tie zeny,ktore boli na upt!davajte pozor zenicky,aby sa to nestalo vasim dceram,alebo synom,ked si najdu partnerky...potom ako to budete riesit??
ked budu nahodou znasilnene,alebo zo zdravotnych dovodov!

???

To si si nemohla nechať to bábo,alebo bolo niečo nie v poriadku?To skôr súvisí s tým potratom by som povedala ,že sa ti nedarí otehotnieť

kika.1

kto mi poradi som uz pomali rok po interupcii a pocas toho som dostala velmi silnu chripku a rok sa snazim otehotniet a dedari sa mi ma to nieco spolocne s tou chripkou

lujza29

Na zaklade coho ma ty posudzujes?! Nevies vobec pozadie celej veci, tak si laskavo odpusti poznamky o vrazde!!! Nezelam ti aby si sa ocitla v mojej situacii. Nezelam to ani najvacsiemu nepritelovi. Dakujem za nazor. Robila som si test, nie som tehotna.

liuliuet

neviem ako dlho po vrazde mozes cakat dieta, ale asi nebudes z tych, ktori sa zamylsaju nad zivotom a beru ho zodpovedne... :(