Mám anorexiu - ako sa z toho dostať?

barbinka

Nechýba. to si myslíš len ty. Ale už sa nebudem asi vyjadrovať, vracajte si, keď ste hlúpe. Každý človek rozhoduje sám za seba. A tak aj dopadne.

evcca

neberiem ti tvoj nazor, ale nemam pocit, ze kvoli ppp by som bola slaba osobnost. vdaka boju s ppp som sa mnohe naucila a ano otec za to nemohol.
vies, co? myslim si, ze ti chyba empatia.

barbinka

Zaujímala som sa o niečo. konkrétne som po operácii už dva týždne. brali mi krčné mandle a o niečo som sa tu zaujímala a potrebovala vedieť, čo môžem jesť a čo nie a tak. A tak som tu zbadala aj takéto témy, pre mňa troška hlúpe, lebo to bolo tvoje rozhodnutie, že si sa do toho dostala. S otcovým alkoholizmom sa dalo aj inak vysporiadať. Len ľudia, ktorí majú nevyliečiteľné choroby sa nerozhodli sami, že budú chorí. Nie aby si sa vážila svoje telo a zdravie, že nemáš problémy ako niektorí ľudia. ty začneš vraciať, lebo tvoj otec je alkoholik. tomu sa vraví slabá osobnosť. Prepáč, ale je to tak.

evcca

geneticke predispozicie- telo ma od prirody danu precitlivelost na urcite veci, je to napriklad aj ako alergia na arasidy, keby si ich nejedla, tak si okey, cize nebol vonkajsi vyvolavajuci cinitel.mam 28.odpovies mi, co robis na tejto stranke?

evcca

ja sa nepovazujem ani za chudu ani za tucnu, nie som zakomplexovana a rada sa zhovaram s ludmi, teda aj s tebou.na co ti neodpovedam? ked nemas problemy, prisla si sa na tieto stranky zabavit, alebo, co?

barbinka

to asi vravíš o sebe, že si zakomplexovaná. ja nemám byť prečo a nemám žiadne psychické problémy ako vy. A vôbec sa nevyjadruješ k tomu, čo som napísala. možno si si konečne uvedomila, že mám pravdu a že to, čo robíš a čo si robila, bola totálna hovadina. a ja ti to prajem,aby si si to uvedomila. ver mi, chudé baby už nie sú v móde.