Máme dvadsať a problémy v sexe

Príspevok v téme: Máme dvadsať a problémy v sexe
nerozumiem...

Mam taky problem. Ja a moj priatel zijeme spolu sexualne asi mesiac, sme mladi dvatsiatnici. No je tu jeden problem. zo zaciatku bolo vsetko uzasne, vzrusujuce. ale teraz, ako on povedal - uz vo mne, vo vnutri v posve, neciti ziaden odpor. Je to urcite tym ze som bola predtym panna a ze som nebola "roztiahnuta" a teraz po mesiaci uz som. Kedze neciti ziaden odpor, penis mu rychlo opadne este pred ejakulaciou a nemoze pokracovat. Skusam ho potom este stimulovat rukou, ale malokedy zabera. Aj ked sa znova stopori, po vsunuti je zase po chvili ochabnuty. takze dohromady je vo vnutri mozno 2 minutky /max./ a potom koniec. sme z toho obaja frustrovani, neviem co mam robit, no posvu si uz nezuzim aj keby som sa na hlavu postavila... skusam rozne cviky, ale nefunguju. poradte !!! su na to nejake specialne polohy, kde muz citi viac tlak a odpor vo vnutri ktory ho vzrusuje ? zo zaciatku sme to robili aj 5 krat denne, a teraz mame problem aj 2... druhy raz to takmer nikdy nedokoncime. prosim rady !

palo111

ahojte vsetci ja mam 17 rokov asik pred 7-8 mesiacmi som prestal sportovat myslim na bycikli a tak lebo som spoznal dievca ktore milujem ale zacali sme si uzivat a po case sme si uzivali dost casto lebo sa nam to zapacilo uz skoro dve mesiace som slaby a asi 2-3 tyzdne ma picha srdce no teraz ma picha uz aj ked pohnem z lavou rukou a pichne ma aj v ruke niekedy som dost vysoky 183cm rychlo som vyrastol a mam krivu chrbticu ktora ma tiez boli napriklad ked zazyvam pichne ma pri a pod srdcom rano ked vstaem a idem do skoly je mi na odpadnutie a zo skoly ked sa vratim som uplne malatny slaby a srdce ma picha castejsie picha ma aj v zadu na chrbte pod lopatkou praskaju mi klby a mam rychly tep asik 89 oderou za minutu a v ksue som unaveny a slaby ce sa mi spat bol som na internom a doktor mi povedal ze som presexovany a vsak ja si myslim ze som uz dost odychoval a ze by mi malo byt lebsie co nie je a este aj niekedy rano kde vstanem a den před tim som sa nejako dost unavil to uz staci aby som povysavala dom mam aj len rano hnacku prosim vaas velmi vas prosim odpiste s skuste mi poradit uz som s toho aj nervozny dakujem vaam velmi pekne z pozdravom pali z kosic

elablue

No pozri sa, moze ist nejaky zdravotny alebo psychicky problem, lebo pises ze nedokaze udrzat erekciu ani ked ho drazdis alebo ho chces robit oralne. To potom nema s tvojou posvou nic spolocne. On ma podla mna problem s erekciou. Alebo mozno je uz presexovany. Ja teda nie som az tak velmi skusena ale podla mna chlap si potrebuje po takom maratone aj odychnut, sak za tych 5 X musi byt vyzmykany jak citron nie estezeby mu mal stat a mal chut na sex. Tak my ked to robime niekedy viackrat tak potom je uz penis vyzmykany a musi prejst nejaka doba kym sa mu naplnia semeniky nejakym semenom. Nemoze chlap striekat odusu

gayMAREK

toto pomôže: začnite francuzakom potom prstovanim,skuste klasiku a potom polohu 69 skuste aj pomôcky napr: vibrator,a skončite to oralom...

drzim palce

hmmm, no podla mna je to psychicky problem. ono to moze casom samo prejst. tiez som mal podobny stav ked ma vobec nic nevzrusovalo ale po case to preslo. dokonca sa mi to viackrat opakovalo. bohuzial to moze trvat aj tyzdne.
Dajte si pauzu. aspon tyzden a uvidis co to spravi. chudak chalan je teraz asi dost frustrovany a ked este od teba citi skryty natlak na to aby ste mali sex tak je to este horsie. pekne sa ukludnite, nie je to koniec sveta. nemyslite stale na sex aspon nie ten tyzden, treba prijst na ine myslienky. A hlavne ho do nicoho netlac. po tyzdni skuste nieco netradicne, nieco pekelne vzrusujuce:) napr. sex na nejakom poloverejnom mieste. nazhav ho, zvadzaj, ale az po tom tyzdni abo tak nejak aby mal cas si vydychnut a dat sa psychicky dokopy. mal by sa mu potom postavit. ak nie, tak to mozno xe len viac casu a trpezlivosti alebo by bolo dobre navstivit urologa abo sexuologa.
je tiez mozne ze ma proste iny sexualny apetit ako ty a potrebuje sex menej casto.

kamila30

chyba nie je absolutne v tebe.a co bude robit ten tvoj,ked budes po dvoch-troch porodoch?ja som si myslela,ze v zivote nebude moj muz uz po mne tuzit po porode,ved vchod do posvy sa mi zdal taky velky,ale vsetko sa znormalizovalo a vsetko je o.k.nech ti to nedava za vinu,nech sa nevyhovara,ale nech navstivi urologa,ten pri prvom vysetreni na vsetko pride.chlapi sa tam hanbia chodit,ale ved na to su tu aj taketo ordinacie.ak to bude sexuolog.razu,tak ho posle o ordinaciu dalej,ale nech to rozhodne nepodcenuje.

pizzo

to ta fakt chapem. to je uz troxu divne ked zena chce viac za den sex ako muz. mozno mu to fakt staci len par krat za tyzden nie kazdy den. ale to potom nie je typciky mlady chalan... vies - nadrzany na teba, co cely den mysli len na to kedy uz zasunie... nech si ta predstavuje nahu cez den alebo co... no neviem ci tym cosi zmenis. ked raz nechce, tak nechce. taku babu ako si ty by som teda prijal... ten tvoj by mal byt najstastnejsi chlap na svete, ze mas taku chut na sex. ja mat taku babu, tak nevaham a skocim po nej a hned sa mi postavi... ha ha, cau