RNG=porad ak vies

Príspevok v téme: RNG=porad ak vies
angela

Bola som na gynekologii a doktorka mi oznamila ze mam otvoreny krcok maternice (nie som tehotna) a ak chcem tak mi to zmrazi a zbavy ma problemu,lebo ma trapia vytoky a krvacanie po styku.Taktiez ma trapia chlamydie,ktore nie a nie vyliecit,stale sa vracaju,uz roky.Len sa bojim ze to podstupim zbytocne,ak su za tym chlamydie,alebo cosi ine tak sa to otvorenie krcka znovu vrati.Atiez neviem ci otvoreny krcok mat. je to iste co ranka na krcku,kedze moja gynek. hovori o otvorenom krcku?A moze z toho vzniknut rakovina ak to nedam zmrazit? Velmi pekne dakujem za vsetky odpovede.

RNG

Hocico moze prejst do rakoviny. Bakterie maju casto rakovinotvorne vylucky, to len teraz prichadza na verejnost.
Preto treba skodlive bakterie potlacit alebo vyhubit. To iste aj na virusy, mykoplazmy, plesne,parazity atd.
Proste vsetko, co nam skodi(patogeny)treba odstranit a posilnit organizmus doplnenim toho, co nam robi dobre(vitaminy, mineraly, probiotika, enzymi...)

angela

RNG len problem je ze doktorka by ten krcok chcela zmrazit,co mi pripada zbytocne lebo ak su za tym chlamydie tak sa to po case znova otvori, to moj nazor.Mozno sa mylim hladam o tejto problematike nejake info ale marne,tak sa obraciam k tebe lebo vidim ze mas rozhlad.Mozno chlamydie s tym krckom nemaju nic spolocne,ale co ak.A nevies nahodou ci to po case nemoze prejst do rakoviny?

RNG

Nakazy v prvom rade treba vynicit. Ak je to dovodom toho "otvoreneho krcka", tak by to malo problem vyriesit.
Skus vyplachy koloidnou striebornou vodou alebo/a roztokom GSE,3- 6 kvapiek do deci vody.
Sucasne mozes aj pit "horkac"(15-30 kvapiek GSE do 1/2 litra vody.
Teda tlct tie infekcie znutra aj zvonka.
Odporucam zaroven kazdemu brat selen zinok a probiotika.Idu epidemie a toto je "prva pomoc" proti nim.