Prvý francúzky bozk - nepríjemné skúsenosti

Príspevok v téme: Prvý francúzky bozk - nepríjemné skúsenosti
silvia.korkova

Zalubila som sa do chlapca ktorý chodi do 9r. Ja som si myslela že ked spolu budeme chodit,že sa len budeme držat za ručky a sem tam bude pusa normalna. Ale on mi dal dlhy francusky bozk,on si mysli že sa mi to pačilo,a určite mi da dalši. Uz nikdy v živote to nechcem zažit, nechapem prečo je tak ospevovani že je to pekna vec?

minaaa

ani nám nebolo prijemne ked sme sa s priatelom 1x pobozkali na usta a pery oslintane, no fuj ale teraz je to ok a paci sa nam to obom... ps:obaja mame 16.

MBMB

Deti, toto je stránka nie vhodná pre vaše nerozumné hlavičky. Prosím prídte sem keď dospejete a budete ovládať základy pravopisu.

garfas

kokos co som ta tu docital :D
dufam ze Babka coskoro fakt povie amen, lebo to decko fakt zosalie
1. Bozkavanie je super
2. Bozich prikazani nie je 7 ale 10 len aby si vedela ked uz chodis na nabozko
3. nie kazda kurwa je salena zena jak si napisala ale mnohe su donutene to robit koli svojej situacii
4. Ak ma dakto zltacku je jedno ci si s nim podas ruku alebo ho pobozkas chytit to mozes tak ci tak
5. Gratulujem k tej menstruacii co si tam napisala ze uz si mala! Ale to neznamena ze uz si dospela :D Ti co ta posielaju spat alebo hrat sa s babikami maju pravdu !
6.pise sa to FRANCUZSKY BOZK
7. CHUDAAAAAK DEDKOOOOOOOOO!!!! preboha dostante ho z tej rodiny!

bulkom3

NhO moJa thaQ wes Mne sa ThO tez hnusiLo Ae Ked sOm ThO vySkusAl bolO thO sssUpiSS a Tho Mam LeN 14 rokof ... Thy mAS ete Malo Thakze Si thO nexAj nha POtOm ... UwIdis Je Tho NIce ... :) koktail.pravda.sk ThoTo Si PreCitaJ mozNo ti To PoMoZe .... :D