Prvý francúzky bozk - nepríjemné skúsenosti

Príspevok v téme: Prvý francúzky bozk - nepríjemné skúsenosti
silvia.korkova

Zalubila som sa do chlapca ktorý chodi do 9r. Ja som si myslela že ked spolu budeme chodit,že sa len budeme držat za ručky a sem tam bude pusa normalna. Ale on mi dal dlhy francusky bozk,on si mysli že sa mi to pačilo,a určite mi da dalši. Uz nikdy v živote to nechcem zažit, nechapem prečo je tak ospevovani že je to pekna vec?

xsinty

a o tom nevieš, že bozkávanie je zdravé?ale ty to nemôžeš ešte pochopiť, máš len 12 rokov...tak radšej sa chod hrať s bábikami...a začni sa bozkávať, ked na to dozreješ...to potom uvidíš, aké je to super...

3martina3

silvia, prides na to co je dobre, ked budes starsia. Na prvykrat to nikdy nie je ono, chce to cvik a hlavne sa potrebujete zosuladit, ale mas este cas si myslim.

silvia.korkova

moniqa87:::a tebe sa to pači,to francuzak? chuti ti to? nehnusi sa ti to? podla mna sa to každej hnusi,ved som pocula ze možem dostat infekcju dajaku ne? bleee....sliny a jazyky,spinave zuby..................

moniqa87

este si na to nedozrela, neuraz sa, ale si dieta a sama vidis, ze na taketo veci mas este cas, ak chces len pusinkovanie, najdi si chlapca v svojom veku