Prvý francúzky bozk - nepríjemné skúsenosti

Príspevok v téme: Prvý francúzky bozk - nepríjemné skúsenosti
silvia.korkova

Zalubila som sa do chlapca ktorý chodi do 9r. Ja som si myslela že ked spolu budeme chodit,že sa len budeme držat za ručky a sem tam bude pusa normalna. Ale on mi dal dlhy francusky bozk,on si mysli že sa mi to pačilo,a určite mi da dalši. Uz nikdy v živote to nechcem zažit, nechapem prečo je tak ospevovani že je to pekna vec?

lienocka123

no je to uplne jasne ze si tu niekto robi srandu zo vsetkych, lebo v den ked sa zahlasila na azete si dala aj uverejnit nick tu na fore a aj ked sa predtym tusim finch pytal niekoho na nick hned si ho zrazu uverejnila a v prispevku sa tvarila ze nechce aby si prezerali jej profil na azete, strasne priehladne a najlepsie bude ked proste nikto uz nebude reagovat na tento prispevok to je jediny normalny dovod ako tento sprosty prispevok poslat niekam do minulosti, takze podme ho BOJKOTOVAŤ!!!!!!!!!!

karoliinka..cmuk

Korkova mas IQ-ked vobec vies co to znamena..:D...IQ pod hojdacim konikom....nefiem ako mozes este zit na tomto svete..takaa hlupooooost..!!!!!!!!

jozinkoooo

Korkova si traaaapnaaa..a fest..uz sa prestan strapnovat lebo to az boliiiii :D...aj tvoja babka je riadna...a mozno niekedy bola go-go tanecnica :D :D aa aj teba to caka :D budes jebkat...cickaj kozo :D

milusinka

ciii toto som este nepocula,ze by gynekolog mohol zansilnit..odkaz babke ze pozera vela erotickych filmov a kriminaliek

milusinka

presne ty silvia,ty si najlepsia najjemnejsia osoba na tomto svette!!!naky prd...si tucna jak svina pred zabijackou co zere jak hovädo..a pochybujem ze s tebou by sa niekto bozkaval!!!!!!to je tiez taky prd..mne by sa hnusilo s tebou bozkavanie no fuj :D...a k tomu nebudem tu pocuvat rady zasranej picky a jej babicky,co nevie udrzat uz ani moc!!!

milusinka

tyy korkova,joo joo ked je niekto chudy je to hriech..ale prejedanie a pazravost neni zee????tyyyy tlustoch jeden..a vobec niesom tucna ako ty..no fuj...pazrava koza

miri413

mno, som si precitala vsetky dnesne prispevky a moj nazor? ze niekto sa velmi trapne zabava. podla mna patria tie fotky silvii korkovej a niekto sa na nu hra tu a aj na azete a strapnuje sa v jej mene. ved si vsimnite datum kedy bol nick na azete vytvoreny:12.12.2007 a tato tema tu na na fore bola vytvorena:11/12/2007 a aj albumy na azete boli vytvorene podla mna na podnet tohto fora....je to odteba hnusne ty anonym!!!! chore a otrasne! jak moze byt clovek takyto? ani mi nenapada vhodne pomenovanie. lutujem tu babu na fotke, lebo to urcite nie je osoba ktora tu vypisuje pod prezyvkov=nickom silvia.korkova a na azete GresovaIRMA. vcera som sa pekne zabavala, ale teraz ked vidim toto, tak je mi do placu.... hambi sa! aj ked neviem kto si! a ked uz tu bolo o bohu, tak zomries nie kvoli chorobam ale kvoli tomu, ze boh videl co tu vypisujes a ociernujes....kam tento svet speje? prilis moralizujem , co uz :D