Prvý francúzky bozk - nepríjemné skúsenosti

Príspevok v téme: Prvý francúzky bozk - nepríjemné skúsenosti
silvia.korkova

Zalubila som sa do chlapca ktorý chodi do 9r. Ja som si myslela že ked spolu budeme chodit,že sa len budeme držat za ručky a sem tam bude pusa normalna. Ale on mi dal dlhy francusky bozk,on si mysli že sa mi to pačilo,a určite mi da dalši. Uz nikdy v živote to nechcem zažit, nechapem prečo je tak ospevovani že je to pekna vec?

silvia.korkova

ja nemam nick. ja mam prezivku! a som tam pekna! ja nechcem biť anorexicka! a nechcem dostat herpes a nechcem bytnakazena jak toty americania ani su svije hriesne a maju plno choroby.a preco mam schudnut,babka povedala že chlapcom sa pacia normalne ženy a ne take chude,a nemožem byt prechladnuta lebo nosim punčochy a teplo sa obliekam

xixixi

ked zomriet koli bozku,,,no a co stoji to za to...no nie,,,to musi byt ta naj smrt zomriet z lasky,,,radej zomriet z bozku mlada,,,ako zomriet 80 rocna a nikdy to nezazit,,a aj tak prosimta nevymyslaj,,,z bozku sa neumiera,,,ako aj z lasky sa neumiera,,,ale zije no nie?? je dokazane ze ber lasky clovek nevie zit....no nedate mi za pravdu??

moniqa87

finch, ja viem, ze je existencia takehoto individua je absurdna, ale ked tomu co i len nachvilu uveris a pozries si aj ten nick na azete tak sa zabavis jak blazon...
komedia storocia