Som zufaly velmi vas prosim o pomoc

Príspevok v téme: Som zufaly velmi vas prosim o pomoc
smutnyjazdec

dobry vecer volam sa Lubos a mam vazny problem lebo sa velmi bojim asi pred 14 dnami som mal so svojou priatelkou nechraneny pohlavny styk o den nato mala dostat menstruaciu ale ta jej nedosla velmi sa bojim ci nemoze byt tehotna bola panna ked sme to prvy krat robili pred spominanymi 14 dnami no no ja som sa toho troska bal a taq neviem ci sa mi podarilo jej tu blanu narusit ona tvrdi ze nie ale je tu hacik spravil som sa na jej brusko asi 2 min po zacati celeho aktu a chcel som ju troska „dokoncit“prstami a neviem ci mohlo s toho otehotniet velmi sa bojim....niekde som cital ze vtedy by mala mat neplodne dni ale kedze nema pravidelny cyklus taq neviem a velmi sa bojim ona ma len 17 a ja 18 bojim sa o tom povedat rodicom a aj ona preto ze sme mlady a je to chulostivy problem po celom akte asi taq cca 10 min som s nou mal este oralny sex po ktorom som ho do nej este na chvylu vopchal viem ze to bolo asi dost nerozvazne ale neviem naozaj co robit bol by som rad ak by ste mi cim skor odpisali na moju otazku ci je mozne aby otehotnela aj ked ostala panna a pred tym vsetkym brala antibiotika lebo bola chora mozu aj oni sposobovat omeskanie meska jej to uz asi 14 den a tehotensky test si neche spravit prosim mozete mi pomoct? v tejto veci a ak by aj bola tehotna da sa tomu este nejako zabranit aby nemala babo? nemyslim tym hned potrat alebo interupciu neexistuje este nieco co by v tom mohlo pomoct? velmi pekne dakujem!

Gapko

No mozno ta to potesi ale u dost velkej casti bab teda co poznam vacsine po prvom sexe meskal menzes je to normalne

hellfire

Pozri lubos, ak si ju potom prstoval, mal si si aspon umyt ruky, lebo staci kvapka a je matka. Top iste plati aj o tom, ze si ho donej este potom nasukal. Tiez si si ho mal umyt. Takze moznost, ze je tehotna tam je, hoci podla mna je mala. Nabuduce s rozumom.

lelaaa

a preco nechce ten test? jaky ma na to dovod? sak ju volako presvedc kup jej ho a hotovo. Ved takto sa bude stresovat a kramy jej budu este viac meskat...

3martina3

V prvom rade - ak si ho do nej ako pises dal, tak uz rozhodne nie je panna. Kedze ma nepravidelny cyklus je dost nezodpovedne spoliehat sa na plodne a neplodne dni. To ze jej to meska moze byt v dosledku nepravidelnosti cyklu, samozrejme aj antibiotika dost vplyvaju, alebo je tehotna - ty sam vies, ci ti daco uslo alebo nie. Fakt nechapem preco si nechce urobit test, mohli ste mat po nervoch...alebo ich mat este vacsie...A neviem, co si myslel tym, ze ci sa da zabranit tomu, aby nemala babo inak ako potratom....v tomto stadiu uz jedine potrat ak je naozaj tehotna a ak si to nechcete nechat....Takze nabuduce kondom, hak alebo nesexujte, ked rozmyslate ako deti...zodpovednost...a ak sa to stane este raz, je tu este nieco take ako escapelle...takze studujte, aby ste mali bezpecny sex.