SEX S ANTIKONCEPCIOU

Príspevok v téme: SEX S ANTIKONCEPCIOU
beatris

chcem sa spytat, ked uzivam antikoncepciu moze sa priatel do mna kludne vystriekat???Ja beriem HAK a priatel s ado mna vzdy vystrieka,ale bojim sa ci naahodou nemozem otehotniet.Moja doktorka ma ubezpecovala ak beriem tabletky spravne a dodrziavam hodiny tak som chranena 100%. prosim poradte moj strach je vacsi

irenka

stipat by ta to nemalo, mozno patris medzi to nepatrne percento zien, ktore su alergicke na spermie. pravdepodobnejsie je vsak to, ze si nebola dostatocne zvlhnuta a potom sa stava, ze citis palenie ci stipanie

nanykus

No ja beriem antiku od septembra,partner sa do mna spravil len raz. Vzdy sa vytahuje a niekedy pouzijeme len kondom. Niezeby sme sa bali, ale proste len tak :) No a ked sa do mna ten raz spravil, strasne ma to stipalo, a bol to taky neprijemny pocit. Je to normalne alebo ako???

Lilu

jasne, lekarka ti dobre povedala, ak beries tablety pravidelne ako mas tak nie je problem, samozrejme ak mas nahodou hnacku, si chora alebo vracias tak radsej nie,vtedy by problem mohol nastat :)

sunnysweetie33

jasne,veselo do toho..jaaaaaaj,ako sme si to my uzivali,ked som brala HA :) to som stahovala suknu hocikde :O) ale nie s hocikym..

mamina20

No ja osobne si myslim ze je to dostatocna ochrana,i ked clovek nikdy nevie.My pouzivame len HAK a ziadny kondom.Ale netvrdim ze sa to nemoze stat kludne aj nam.99% milencov pouziva HAK uz len kvoli tomu aby sa nemuseli "natahovat" s kondomom.Ja povazujem za 100% vacsie riziko pouzivat len kondom ako len hak.A uz keby som mala velky strach radsej by som to skombinovala so spermicidnym gelom alebo niecim podobnym ale urcite nie s "gumou".

žuvačka

Mil Betrix

Nebud z toho hotová mám 34 r. deti a od porodu tj.10rokov beriem HAK a sexujem na plno a všetko je ok, len tá chuť na sex mi pri tých tabletách nejako ubúda.Zabudni na strach a zakial ti to chutí tak si to pekne užívaj.Ahoj

anonym_8232

ahoj Beatris.Pokial beries tabletky nemoze sa ti nic stat!!!!!Si proste chranena.A ak sa aj tak bojis povedz priatelovi nech pouziva aj kondom ale je to zbytocne.Antikoncepcie su najspolahlivejsie ale len vtedy ak ich beries pravidelne a ak ta aj doktorka ubezpecovala myslim si ze mala urcite pravdu inac by to to nepredpisala.Tak sa neboj Pa