Francuzsky bozk - poraďte - ako na to

Príspevok v téme: Francuzsky bozk - poraďte - ako na to
xewe 2

Mam teraz prvykrat dievca s ktorym chodim a aj ja som asi jej prvý chalan.Sme spolu uz nieco vyse 3 mesiacou a este sme nemali francuzak a ani ziadne dlhe bozkavanie len take jemne bozky. No dnes ked sme boli spolu tak ma priatelka chytila vzadu za hlavu pritlacila si ma tak jemne k sebe a ten bozk trval o dost dlhsie ako zvycajne a mam pocit ako keby sa nieco snazila robit jazykom alebo perou niesom si isty ja som mal usta zavrene. Myslite ze chcela francuzak?

ovecka83

všetko je na webe, naťukaj si francúzske bozkávanie video a máš to a keby si dakedy potreboval vedieť ako sa náhodou navlieka kondóm..aj to je tam :D

Chhefri

Pamatam si, ze aj ja som sa velmi prevelmi toho bala. Myslela som si, ze sa nikdy nedokazem s niekym bozkavat. Ale nie je to tazke, aj ked prvykrat to nie je to prave orechove(co sa tyka techniky). V kazdom pripade je to obrovsky zazitok.Po prvom bozku som bola velmi stastna a aj som sa trosku hanbila (pochopitelne-bolo to prvykrat) Uz na tretikrat to je fain a zacnete si to spolu uzivat a neskor vymyslate rozne hry a techniky. Ide to samo od seba.

robkoro

chlapce urcite chcela ten tvoj "francuzsky" bozk... nabuduce nevahaj otvor usta a ides :D... neboj sa nic urcite to vies aj ty :D

Nebojsaaa

Pocuvajte seci tu pisete ze To newete ja ked som sa 1 krat bozkaval tak sem to tez nevedel ale Akonahle pride do ttuheho tak to ide samo proste Ked ce WYKUsa tak normalne len pery davajte zhora na dol jak ked kusete jablko (ale nee tak do slova ) a potom to pride samo a NEHAMBITe sa ja sem sa 1 krat bozkaval z frajerku a potom na druhy den som s tym nemohol prestat jJE to proste drogaa.:nemas co pokazi.A ked ce francuzaka Tak jednoducho k tomu pripoj jazyk A pichni jej ten jazyk Kusok Do puse (nie jak kazdy pise ze do krku bo to Je picovina) proste to neni MATIKA A NI nic take to ide samoo

GG

Do rici neviem ako nato ....už som sa raz bozkával ale to dievča mi povedalo že som ju skoro zjedol :D ....je to v p.... poradte ako nato .....o chvílku je piatok a to je dalsí velký den PLS napíšte

xxx2

na to nieje ziadna technika ci toho co nechapete sa kazdy sa inak bozkava a neda sa na tom nic pokazit chapete????.. a chalani pocuvajte ... kazda jedna holka len caka na to kedy ju pobozkate... rozumiete ?????? kazda jedna.... mozno vam to nepovie ale caka uz len na tvoje pery a pripadne aj jazyk::: zaze s chutoun a nebojacnostou do toho!!!!:) :D