Prvá menštruácia - kedy je správny čas?

macqaaa

ja som este tiez nedostala menstruaciu a to mam uz 13!...boze mojo spoluziacky to uz maju skoro vsetky..ja viem ze to neni vyhra dostat to ale ked to dostanem tak sa zo mna "stane zena"...vytok mam uz asi rok a uz som dokonca mala jeden den aj taky hnedy vytok(na dovolenke) ale potom mi to uz preslo..bolo to asi pred dvoma alebo jednym tyzdnom...som stoho velmi zmetena...co sa momentalne so mnou deje?..kedy to dostanem?..ach je to na nevidrzanie...

Domča

baby mam 12 menštruaciu som este nedostala a trochu sa aj bojim a ked ju dostanem neviem ako to povedat mame,prosim poradte mi

Saba801

ahoj,prosim vas posledne dni mavam bolesti v podbrusku raz na lavej strane a raz na pravej!je to signalze dostanem prvu menstruaciu!!.Prosim odpovedzte mi!!..velmi pekne dakujem.Sabina 12 rokov

Saba801

ahoj,prosim vas posledne dni mavam bolesti v podbrusku raz na lavej strane a raz na pravej!je to signalze dostanem prvu menstruaciu!!.Prosim odpovedzte mi!!..velmi pekne dakujem.Sabina 12 rokov

:)

ja som ju dostala v 14 a bola som posledna z triedy.Zistila som to doma ked som sa sla sprchovat.Dlho som o tom nikomu nevravela,zila som len s ockom a bratom-zistili to po roku a vtedy som sa velmi hanbila.

karinia

mala som 11 a bolo to presne na silvestra 2008 doobedu :D a pohodka vzdy mam pravidelne kramy stane sa ze pridu skor:( ovela skor no este sa mi nestalo zaby mi meskali a nemam ziiadne bolesti

sary

mam 10 rokov a mám príznaky na menštruáciu ale este som ju nedostala poviete mi preco? lebo moja kamaratka dostala