reakcia lekarky

Príspevok v téme: reakcia lekarky
evcca

posledne dva tyzdne som mala problemy so zaludkom, moj lekar ma poslal na gastroenterologiu, doktorka bola sokovana, vraj som prilis chuda a to mam 50/162cm, som podla nej podvyzivena. vsetko bolo okey, az kym som jej povedala, ze sa liecim pre ppp. odvtedy ako by mi neverila, ze ma boli zaludok, netravi mi a mam pocity na vracanie. podla nej je to len ppp. mam normalne jest, pribrat a predpisala mi vysokokaloricke drinky. co mam robit, fakt mi je blbo od zaludku a s ppp to nesuvisi, pretoze nevraciam a pravidelne sa stravujem. neviem, ale citila som sa neprijemne, ten jej pohrdavy pohlad a vazenie. je mi z toho zle, nie som blazon, ale oni sa ku mne dnes tak spravali.

kyblik

Evi, je mi luto ze sa tak citis...
no vies, asi uz maju skusenosti s pacientami s PPP, co ich zamerne presviedcali, ze pricina je URCITE niekde inde a nebola (moj pripad) a mozno preto to uz beru ako automaticke, co je hlupost.
Nezjedla si nahodou nieco pokazene? moze to byt cokolvek: stresy, hladovka,crevna chripka, psychika...
ake mas teda vyledky?
drzim palce dufam ze to bude v poriadku!!!:)

zmrzlinka

To je neprijemne ked ti lekarka neveri,to poznam,niekedy si dokladne nevypocuju pacienta a tvrdia iba svoju teoriu.Skus navstivit aj ineho odbornika.A ake boli vysledky z gastroenterologie? Bolesti zaludka mozu byt aj zo stresov a pod.pricin moze byt vela.