Sex po rozchode s chlapcom

Príspevok v téme: Sex po rozchode s chlapcom
halkas

Ahojte! Som zufala neviem ze co mam robit. Pred dvoma mesiacmi soms a rozisla s chalanom. Mali sme spolu pohlavny styk. Dostala som menstruaciu aj ked mi sice meskala 2 dni ale dostala som ju. Sex som nemala vyse dva mesiace a teraz mi to meska.. Mam strach ze som v tom .. Co si o tom myslite. Bolia ma prsia ako stale pred menstruaciou. Neviem co zo sebou neviem spavat nic. POuzili sme kondom... Neviem proste fakt. Poradte!!

halkas

pocujte lenze teraz ma napadlo ze ked som dostala prve krami tak som pila ino predtym a mam pocit ze mi to pomohlo ale aj v cera som pila vino a nic boze neviem fakt

3martina3

Tak potom nestresuj, lebo ti to bude meskat a meskat. A ved podla vsetkeho mas priznaky, ze by si uz uz mala dostat. Chapes - pouzili ste kondom, 2x negativny test. To budes mat stresy aj potom, ked menzes dostanes?

halkas

no test som si uribala este v tedy pred prvou menstruaciou a mi vysiel negativ a aj po som si urobila a mi vysiel negativ ale este stale stresujem boze....

pomoc

Ahoj, zufala, ked si po pohlavnom styku dostala menzes tak potom sa nemusis bat, ze si tehotna. Mozno to, ze si nedostala dalsi menzes, znamena, ze si v strese, alebo mas zdravotne problemy. Ja som raz nedostala cely mesiac menzes, no zato na druhy mesiac, som mala dvakrat. A bolo to zo stresu, lebo som bola hrozne nervozna z maturity