Bola som znásilnená - ako sa s tým vyrovnať

psycholog

po znasilneni sa u niektorych zien vyvinie bulimia. podvedome sa chcu zbavit vsetkych fyzickych znakov, ktore by mohli pritahovat muzov, cim si chcu zabezpecit, ze ich v buducnosti uz nikto neznasilni. ale u kazdej zeny moze byt ina reakcia. dolezite je navstivit psychologa alebo psychiatra a riesit to psychoterapiou.

awooojky

smutnuckamaratka

No mne sa stalo niečo podobne.Bohu vdaka,nedoslo k najhoršiemu. Uplne ti rozumiem, je to strasne. Tiež som is nevedela pomocť. Ale dosť mi teraz pomáha moj priatel.

sarin

:((( baby neviem co napisat len som chcela aby ste vedeli ze Vas chapem :(( nezazila som to a som rada.. Prajem Vam aby Vam zivot tuto ranu zaplatil nadhernymi dalsimi rokmi..

jojoa

tak to som necakala, ze to mozu byt taketo problemy. Neviem nic o bulimii, depresiach, moc ti nepomozem, ale jedno asi plati,,,musis mat v sebe hlavne vela sily a bojovat s tym.
25 je vek, kedy su ti jasne mnohe suvislosti a mozes na tom stavat.
Musim koncit, mam este nejake veci vybavit. (Som mimo Slovenska), este urcite napisem

ajja

dakujem, liecim sa na depresiu a bulimiu. nie je to med lizat. ale snazim sa a bojujem.
mas pravdu, aspon niekto je potrestany. aj pocit, ze sa to aspon jednemu z nich vratilo a vsetko zle sa vrati, to je nieco na com sa da stavat.

jojoa

neviem kolko mas rokov, ale nikdy si nepripust, ze ti nieco alebo niekto znicil zivot. Musis s problemom aktivne bojovat predovsetkym sama.
Radovat sa z nestastia ineho nie je zrovna eticke, ale ten chlapik dostal , co zi zasluzil, a to by mohlo pomoct prave tebe sa pozbierat. Kolkym zenam niekto ublizil a nikdy sa im nedostalo aspon tohto pocitu, ze sa za krivdu aj plati. Skus sa viac divat dopredu, rob si male plany, snaz sa ich plnit, raduj sa z toho a tak pokracuj....a skus sa trochu viac usmievat na svet. Najprv to pojde tazko, potom uvidis, zlepsi sa to. Ale nevracaj sa naspat, a hlavne sa nelutuj. Co sa stalo je strasne, ale nemozes si to donekonecna pripominat