Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bola som znásilnená - ako sa s tým vyrovnať

hmm

neznasam nasilnickych chlapov, sexboy, to je maly chlapec ktory nevie co su zeny zac, svet je trosku o inom nez o diskotekach, a ak mas viac, tak si o to vacsi uboziak... damy, nemozem vam nic ine odporucit len aby ste sa obratili na svojho priatela, je to asi jedina dusa ktora do vas vidi a dokaze vam pomoct, kazdy to asi preziva inak takze terapeut je tu zbytocny

lg134

mne sa to stalo.pred rokom.a nevedela som sa stym vyrovnat dlhsi cas.a bola som normalne oblecena.potom som ani dotknut nevedela chlapa.bolo to hrozne az mi priatel pomohol.preniesla som sa nad tym iba vdaka nemu.ak mas priatela skus ho poziadat o pomoc,a nech ma trpezlivost,mne to trvalo10mesiacov kym som potom vedela vyspat s priatelom..

sexboy

myslite si čo chcete...ja mám svoj názor a to je chlapský názor...ženy su aj tak len na to, aby rodili deti a posluchali mužov...tak to bolo, je a aj bude...my chlapi sme jednoducho silnejšie tvory ako vy ženy...a mám už dosť rokov...

...

tvoj vlastný bratranec? a kolko rokov má ten tvoj bratranec? no to je sila...ale ved čo sa čudujem v dnešnej pokazenej dobe ťa znásilní aj nevlastný tatko...alebo ujo...

nikuska

AHOJTE!Mam 15rokov a v lete cez prazdniny ma chcel znasilnit moj vlastny bratranec strasne!Chytill mi ruky a zacal ma vyzliekat..nastastie sa mi podarilo ujst buchla som ho pohlave vazou a usla som...mala som stastie..a ty sexboy kto si?hahha mas tu len silne reci!JA by som sa ta nebala!haha aky mas nick na pokeci?

sprostak sexboy

sexboy...uz len ta prezyvka vravi otom ze si zakomplexovany imbecil:) naco chodievas na taketo fora akoze teba mama tyrala alebo co ze si taky neuplny? zelam ti aby ta znasilnil neaky velky teply tucny chlap a potom tu napis nieco take(aj ked to neprajem nikomu ty by sisi zasluzil)chod niekde na pokec a tam sa strc do miestnosti 69sex69a rob si dobre a nie tu newies ocom hovoris biju s tebou hormony!

panik-a

az raz bude mat vlastnu dceru, bude sa na to pozerat inak...vecer bude pozerat na hodinky a modlit sa, aby jeho dieta nenarazilo na takeho hajzla...

a k tej vine: NIE znamena vzdy NIE !!!Nezavisle od dlzky sukne a vrstvy make upu

ja 666

sexboy si neskutočne nadržaný chudák a myslím, že si dosť ubohý keď sa tu potrebuješ chváliť teda ak máš čím určite máš HNUSNÝ CHUDÝ a MALÝ PENIS tak si potrebuješ niečo dokazovať vypisovaním na túto tému. a na tie disky chodíš len preto lebo žiadna dospelá a inteligentná baba by s tebou nešla ty nadržanec!!! chodíš baliť mladé baby lebo tie ešte nevedia čo sa im môže stať určite je ale každej z teba ty prasa nadržané zle!!

katka30

sexboy, ze si ty daky zakomplexovany chlapcek v okuliaroch, co tu vypisuje svoje sny? sa stavim, ze si na diskoteke este ani nebol, a taketo stranky citas, lebo ta vzrusuju.