Som ešte panna, alebo nie?

Príspevok v téme: Som ešte panna, alebo nie?
neštastna15

Mam 15r.Až mi skončili kramy,ale ja som si pre istotu dala ešte tampón..ved keby nahodou.
Ja som si ho tam dala dost na silu,a strašne ma to tam zabolelo,kedže som stale citila tu bolest,a citila som ten tampon,vybrala som si ho že si dam radšej vložku...
No prekvapenie sa stalo že ten tampon nebol čisty ale bol cely od krvy.Použila som ten SUPER (OB)ten največši..
Čo si myslite o tom? da sa panenska blana pretrhnut tamponom? Ja mam dojem že da,ked som začala silno krvacat.
PROSIM O RADY,lebo hanba ist s tym na gynku a vysvetlovat im to...

malicqa

kotvaska:ta sory no nevdela som to a nemam doma ziadnu knihu.....no tak asi naraza na krcok maternice a to je normalne?

malicqa

for roka:tak to som nevedela ze aj prstami sa da....a ked si davam tampon azatlacim taak am to tiez zaboli ...a som sa pytala aj mamci a ona mi potvrdila ze blana je na zacitaku..tak dakujem pekne za radu..taze pojdem ku gynekologvi apowem mu ze uz niesom:))dakujeeeeeeem

kotvaska

No tak predtým ako ste "šukali", resp. mali ste pohlavný styk (milovali ste sa) si si mala otvoriť nejakú knihu, najlepšie biológiu, kde by si sa dozvedela niečo o anatómii ženského tela.
Panna už nie si. Panenská blana je pri vchode do pošvy. Ak ťa niečo bolí pri pohlavnom styku, tak partner naráža na krčok maternice. Asi toľko k tomu.

for roka

malicqa, NEMOZES byt panna!! Vsak ked do teba vnikne chlap s niekolko centimetrovym nastrojom, tak ako prosim ta?! Vsak panensku si vies roztrhnut aj prstami, nieto este velkym penisom!! A prislo mi to smiesne, zeby si povedala gynekologovi, ze nevies, ci si... Aj keby si nemala istotu, tak pohlavny styk si uz mala, tak jasneze by si mala povedat, ze NIE SOM... a keby nahodou, tak by sa ta aj tak spytal, alebo ti ju prestrihol on, urcite by ta nevystreoval cez konecnik, ked uz ma "zapraxovanu" šušuru.

malicqa

bola som na fore panneska blana asom sa dozvedela ez panna je hned pri vchode do posvy..a ked sa nad tym tak zamyslim byvaly sa pokusal vniknut a bolelo to tak sme prestali a potom sme sa necakane rozisli s terajsim priatelom sme sukali a ma riadne roztiahol aj palcovanimm a ked domna vnikal ani to nebolelo.ale uz asi ensom panna kedze do man vnikol..:))

malicqa

jajajajjajaja-...TA dobre ta aj pojdem k nemu :))ale sa bojim co mi powiee aked budem panna?ako my vysetri cez zadok?

malicqaa

sasa........takze si myslis ze uz nesom panna???a cnebude trrrapne ked gynekologvi powem ze newem ci som panna??