Som ešte panna, alebo nie?

Príspevok v téme: Som ešte panna, alebo nie?
neštastna15

Mam 15r.Až mi skončili kramy,ale ja som si pre istotu dala ešte tampón..ved keby nahodou.
Ja som si ho tam dala dost na silu,a strašne ma to tam zabolelo,kedže som stale citila tu bolest,a citila som ten tampon,vybrala som si ho že si dam radšej vložku...
No prekvapenie sa stalo že ten tampon nebol čisty ale bol cely od krvy.Použila som ten SUPER (OB)ten največši..
Čo si myslite o tom? da sa panenska blana pretrhnut tamponom? Ja mam dojem že da,ked som začala silno krvacat.
PROSIM O RADY,lebo hanba ist s tym na gynku a vysvetlovat im to...

neštastna15

Ano aj ja som počula že pri jazde na koni sa môže pretrhnut pannenska blana.dlho so premyšlala čo si vymyslim.telesna vychova u mna asi nie,(som oslobodena od TV)a jazda na koni..kde zohnat kona...Tak som tu napisala ved radšej prawda keby dačo. Aj tak vam všetkym dakujem za rady. :-)

poliewoocka

Nemas sa coho bat,je to uplne bezne,ze si si tamponom pretrhla blanu.Ba dokonca,niektora sa odpani aj pri jazde na koni(tym myslim zviera:),telesnej,nejakej nehode...a gynekolog po tebe zazerat ani nic podobne nebude.Panna si,dokial nebudes mat 1. sex.

neštastna15

a gynekolog sa mi nebude vypytovat,že kedy som mala prvy pohlavny styk že ked už nesom panna.je mi mu trapne povedat že som ho stratila s tamponom...Tebe dobre telesna vychova..ale tampon.Stavaju sa take pripady?

ivka2

nic, ak mas chapaveho priatela tak ta pochopi...ja som tiez nebola panna a ani som o tom nevedela ze niesom (resp. bola som lebo kazde dievca je panna pokial sa s niekym nevyspi , len ja som nemala pannensku blanu) a ked som sa milovala 1x , tak s priatelom sme isli velmi pomaly , sice spytal sa ma potom ci som uz predtym niekoho mala, ale nemala som...ja som o blanu asi prisla na telesnej, lebo raz po telesnej som silno krvacala a menzes to nebol...a moj to pochopil...a zase nie kazdy ju ma...

neštastna15

no vo vnutri ked som mala tampon tak som ho citila,a bolelo ma to,ale aj ´´vonku´´ to bolelo. To by nebolo až take že nie som panna,ale neviem ako to vysvetli svojmu možno buducemu priatelovi,že už nie som panna a som neskusena .A o doktorovi a mame ani nehovorim,mama mi asi neuveri a doktor sa bude čudovat že s tamponom. čO MAM robit?

3martina3

Jasne, ze sa da pretrhnut aj tamponom...inak pre panny je vhodny ob mini...Ak ta to bolelo tak viac "vonku", tak si sa asi pravdepodobne odpanila, ak ta to bolelo viac vo vnutri, tak si ho mala zle vlozeny, lebo tampon nemas co citit.