boky

dana e.

Potrebujem nejake ucine cviky na boky a zadok.Mam siroke boky po mame ale aj nejake sadielko navyse.Ohlaste sa prosiiiiiim.

hamillka

betka, neviem ci by si schudla za tyzden 6 az 8 kil .. ani vtedy by si tolko neschudla, keby si len vodu pila ..

123456

betka ty si ovca :D 5 kil za tyzden je pekna somarina... je to mozne, ale akurat voda z teba odide a svaly a nie ten tuk, o ktory ti ide... a uz vobec ti nezide z bokov... najskor sa chudne z tvare, ruk, prs.. a az pak z bokov stehien a brucha... sa spamataj a nastuduj si stranky o zdravom chudnuti... napr -odkaz odstránený- ... alebo citaj diskusie o chudnuti na www.lady.sk... a neblazni, lebo skoncis v nemocnici!!!

pepinka25

betka - co si sa zblaznila tolko kil za tyzden?ja som mala ten isty problem,prestala som uplne jest, pila som len vodu a cvicila 2 x denne a dostala som sa akurat tak do nemocnice.neschudla som nic len mi zostali nasledky..postupne po navrate som zacala pravidelne jest, 5 x denne, po piatej som nezjedla nic ani ovocie len som pila vodu, a cvicila som 4 x do tyzdna po jednej hodinke a schudla som.trvalo to sice viac ako tristvrte roka ale podarilo sa bez problemov, ktore som nazbierala pri prvom pokuse schudnut.tak bud rozumna a nechci skoncit ako ta modelka.treba len pevne nervy a hlavne pevnu volu.

petulik

Ahoj Betka,tak to je hotova samovrazda co si napisala az som sa zhrozila kolko chces schudnut za tyzden. Minuly tyzden pisala z uruguaja o jednej modelke ktora mala vraj dokonalu postavu vazila 62kg.Ako sa dozvedela, ze pojde prvy krat predvadzat veci prestala celkom jest pila len colu a vodu a schudla 12kg. A vysledok? Ten najhorsi, zomrela priamo na predvadzacommole.Mala iba 22rokov a zlyhalo jej srdiecko.Pisali, ze toto jej mohlo len domoct a ju takto ohrozit.Nepomohlo jej ani ozivovanie. Ako pisala Jana906 je uplna pravda, ze najlepsie je chudnut 0,5kg za tyzden. Podla seba viem, ze sa da schudnut 2kg za tyzden co je podla tiez uplne super.Vzdy lepsie ako neschudnut vobec. Radsej pomaly a sito ako nic a najma bez jojo efektu.Ten mam dokonale odskusany, schudla 4kg pribrala 6kg a tak dalej a tak vzdy. Konci jest o 5 najneskor o 6h,uprav si jedalnicek a vecer bez cvicit i ked najlepsie by bolo rano na lacno pred ranajkami kedy telo lepsie spaluje cukry. Drzim ti palce nech si uspesna. A hlavne opatrna voci svojmu telu. Ahoj

betka

zoneriem si to k srdcu.Budem sa snazit schudnut za tyzden najviac 5 kil.No uvidime.Okolo bokou mam 98 chcela by som 92 alebo 93

jana906

baby neblaznite...schudnut 8 kil za tyzden je samovrazda. treba chudnut pomaly...tak 0.5kila za tyzden...ked chudnes rychlo, pride jojo efekt.a v tvojom veku taketo rapidne chudnutie urcite nie je zdrave. Hlavne to chce trpezlivost, vytrvalost a ROZUM

jaja

Aj ja mam /mala som?/tento problém, schudnúť sa da rôznymi sposobmi/myslim tie rozumne/,ale nemysli si, ze schudnes akurat na bokoch.Ja som schudla 20kg,tiez som potrebovala schudnut najma na bokoch,schudla som aj tam,ale menej,najviac som chudla prave v tej oblasti,kde som to ani velmi nepotrebovala,ale predsa sa to podarilo aspon trochu. Je to tým,že to aké mas boky /príp.inu cast tela/,je dane geneticky,a to uz neovplyvnis,takze ak si vzdy mala nabeh na vacsie boky,mozes to trochu cvicenim+dieta skorigovat,ale nikdy nebudes v tejto časti velmi vychudnuta.Zelam vela uspechov.