Dobrá gynekologička v BA

agina

Ja chodim uz 8 rokov k MUDr.Magdalene Mayerovej, sidli na Racianskej 34, vo Figare, naproti Mladej Gardy.Dochadzam k nej 100km a tiez som sa po nu dostala na odporucanie.

fiona

presne tak, obidve doktorky si super, a obidve robia na Antolskej. K Dr. Nižnanskej chodim aj ja, maju sukromnu ambulanciu, ale mimo Bratislavy.

zmrzlinka

Fantasticka je aj Zuzana Niznanska,treaz robi niekde na novom mieste skus poohladat na nete.Ja som s nou bola spokojna ked sme byvali v BA.Aj som pri nej rodila,je suprova,strasne kludna a mila- presne to som potrebovala.

deee

Neviem ci este prijima pacientky, uz tam robi len utorky poobede, treba skusit zavolat. Ten polatok nie je povinny. Ak zaplatis rocny poplatok 1500 sk(nie som si ista). TAk sa mozes hocikedy objednat. Oplati sa to ak mas problemy a potrebujes castejsie chodit na kopntrolu. Ja chodim len na preventivku raz rocne a radsej si zaplatim za objednanie raz rocne 300 sk, sice sa musim objednat 2-3mesiace dopredu.

asdfjklô

vdaka, uz som o nej pocula. a nevies nahodou, ci prijima aj nove pacientky? a plati sa tam nejaky rocny poplatok, ked je to nejaka sukromne zdravotne stredisko?