Pulz nad 100

ľuba

Najprv sa daj vyšetriť a až potom sa rozhodni.Niekedy mi pripadá,žeRNG má liek na všetko.Ja tiež chodím aj k homeopatovi, ale nie všetko sa dá liečiť prírodnými produktami.Zdravie má človek len jedno.

janiq

Baby, ze si idete nicit telo chemikaliami uz v takom mladom veku...to sa veru ani 50-tky nedozijete. Najprv vyskusajte doplnky a prirodne preparaty. Ja som sa napchavala liekmi a uplne zbytocne! Uz uzivam len prirodne doplnky od RNG a neviem si vynachvalit.

servitkaa

ľuba : nestraš,preboha infarkt?
ved sa citim fain,len dakedy si premeriavam a vysledok je hrozny...
Až vtedy mi prišlo zle ked som videla ten tlak a tep.
Je to važne?

servitkaa

podobny problem:
Mam 19rokov a mam tlak aj pul zvišeny,ale necitim mdlo...radšej si ho ani nemeram.
moj tlak a pulz :
130
091
105
je to normalne? vysoky tep i tlak a mne je fajn.

ľuba

Mám ten istý problem. Nízky tlak, vysoký tep.Zo začiatku som tiež nič necítila až asi po dvoch rokoch. Odkedy užívam lieky,tep sa upravil a tlak mám stále rovnaký.Užívaj tie liky,oplatí sa to,lebo srdce sa nemusí tak namáhať.Mysli,že niekedy budeš mať aj 60.

RNG

frekvencia srdca je normalna od 45(sportovci) po 75, snad 80.
100 je definitivne vysoko, moze byt sposobene hormonalnou nerovnovahou, nervovymi poruchami, zapalmi v tele a bohvie este cim.
Skus Stress-B a dobru zmes mineralov na kosti, to to moze priniest dole. Alebo pripadne St Jonh's Wort, ktory vseobecne ukludnuje.
Ak je to zapalove /alebo nejaka infekcia, treba zobrat protizapalove(rybaci olej, quercitin, Bromelain.../
sirokospektralne antimikrobialne ako GSE, extrakt z olivovych listov, oreganovy olej,graviola...)
Odporucam ako kazdemu selen, zinok, jod a probiotika. Tie casto sami o sebe vyriesia mnoho problemov.